Byznysmamka

Můj příběh

Kdo jsem?

Byla jednou jedna mamka, ale nebyla to obyčejná mamka, byla to byznysmamka. 

 

Nééé, teď vážně, jsem obyčejná maminka dvou dětí a zabývám se mentoringem podnikání z domova pro maminky.

Učím maminky vydělávat z pohodlí domova podle ověřených postupů. Učím je seberealizovat, motivovat.  Navíc přidávám své „ertétéčka“ – která vám usnadní, rozveselí a mnohdy i pomůžou změnit život od základů. 

Dnes žiji život, o kterém se mi vždy snilo, nechodím do zaměstnání a nevydělávám svému šéfovi na jeho sny. Vydělávám na své sny.  

Nejsem v práci od nevidím do nevidím. Vydělávám nejen z domova přes počítač. Mám své děti pod “kontrolou” a jsem jim vždy k dispozici. Během práce zvládám i domácnost, koníčky, kamarádky…  Jsem sama sobě svým šéfem a pracuji si podle sebe, kdy já mám čas, kdy se mi chce a když se mi nechce – tak nepracuji. Vytvořila jsem si totiž část pasivního příjmu, kde můžu jen sledovat, jak mi peníze chodí na účet i když nepracuji. Samozřejmě, že mám i aktivní příjem, kde musím pracovat… ale část práce, část příjmu mi plyne sám.  

Můžu si dovolit, co chci, nepočítám už každou korunu.  

 

Ale vždy tomu tak nebylo, když jsem byla na mateřské, chyběly peníze, chyběla motivace. Byla pořád vlastně zavřená s dětma doma. Chtěla jsem se seberealizovat, tak jsem hledala způsoby jak z toho ven. S dětma jsem měla omezené možnosti, myslela jsem si, že nemůžu nic. Ale chtěla jsem to změnit, dokázat, že i maminky na mateřské můžou žít jinak.  

Jak můj příběh začal?

Když se mi narodilo druhý dítko, byla jsem vyčerpaná, vystresovaná, nepochopená maminka, která hledá realizaci mezi časem přebalování a vaření. Hledala jsem různé typy, jak se seberealizovat, jak se zabavit, jak hlavně vydělávat nějakou korunu navíc do rodinného rozpočtu. Myslím, že tuto možnost právě hledá spoustu maminek, a tak jsem hledala cesty, jak. Cesty jsem pomalu prošlapávala, zjistila, co nefunguje a většina mých cest byla cesta pokus omyl. Zkoušela jsem tvořit dekorace z papíru, háčkovala jsem čepice na zakázku, různé jiné tvoření, ale nic, co by mi vydělávalo a neomezovalo v čase skrze děti jsem nenacházela. 

Zkusila jsem to jinak, najít cestu, která opravdu funguje a změnit svůj život od základů. Už kvůli dětem. 

Takhle můj příběh pokračuje

Hledala možnosti přivýdělku.  Jako maminka bez peněz jsem si hledala přivýdělek, nejlépe bez investic a narazila jsem na možnost pracovat v MLM – multi level marketingu. Nemusela jsem nakupovat materiál a produkty na sklad, nic jsem ani neprodávala, jen jsem se věnovala registracím nových členů. Bylo spoustu odmítnutí, spoustu rozhořčených lidí, které špatně pochopili systém práce. Viděli za tím letadla, pyramidy.  Proto jsem chtěla se začít věnovat vysvětlením a radám, že to není žádný podvod, ale legální systém práce, který je nejspravedlivější v odměnách. Jak pracovat a vydělávat bez prodávání zboží, bez uhánění lidí, bez oslovování lidí. Aby byl systém rychleji pochopen a každá maminka, která si chce přivydělávat, aby rychleji vydělávala díky uceleným informacím, postupům a radám.  

 

Změnila jsem postup práce, vše fungovalo jinak, rychleji, výdělky stoupaly zákazníci znovu a znovu objednávaly, a věnovaly se registracím stejně, jako jsem jim to vysvětlila já. Duplikace – je jednoduchý systém, máte vše připraveno a začít lze vydělávat ihned od prvního měsíce. Prošlapala jsem cestu sice pomaleji, vzdělávala se a začalo se celkově dařit. Více jsem si sama sebe vážila, že dokážu být nezávislou a mít peníze na účtu s tím, že už neřeším každou korunu, co si můžu dovolit koupit a co ne. Člověk si samozřejmě rychle zvykne a říká si, že to, co bylo – byl opravdu jen zlý sen. Věřím právě, že takto to prožívá spoustu maminek, tak je vedu, aby byly také jinde, než jsem dřív byla i já.  

 

 

A takhle můj příběh končí 🙂

Dnes dělám mentoring maminkách, které chtějí změnu. Které chtějí být BYZNYSMAMKY. Které chtějí vydělávat na mateřské. A to vše i bez ukazování tváře na sítích.  Vytvořila jsem digitální produkty s ucelenými a rozepsanými postupy, aby se maminky na mateřské mohly seberealizovat, aby si přivydělaly nějakou tu tisícovku navíc, nebyly závislé na svých mužích a po mateřské měly vybudovaný příjem, aby nemusely zpět do zaměstnání a mohly být nadále s dětma doma. Co si budeme povídat, pokud dítko vezmou do školky, není plno, tak se bojuje s nemocemi. Mě se děti střídaly. Jednou nemocný syn, pak zase dcerka, syn šel do školky, opět něco donesl a tak dokola. Takže práce z domu vidím jako super možnost, jak být dětem kdykoliv k dispozici, když třeba i nemáte hlídací babičky.   

 

Ale samozřejmě pracovat lze pak odkudkoliv, kde je připojení. Tedy můžete si jít na dětské hřiště, nebo pracovat ve vlaku, v čekárně u doktora nebo i z postele…. 

 

Ucelené dokumenty k práci a postupy – prostě už prošlapaná cesta, aby maminky věděly, jak co dělat, a co nedělat. Kterým směrem jít a rovnou s funkčními postupy. 

Základy podnikání, rady, na co nezapomenout, co vyřídit, a co je vše potřeba.