Byznysmamka

Profi sada k MLM

Děláte MLM a nejste tak tvůrčí, že se Vám nedaří vytvořit krásné a poutavé inzeráty? 

Nevíte, jak napsat úvodní text, který zaujme, kterým získáte nové registrace??

Chtěly by jste přednastavený text mít, aby jste se odlišila od jiných? 

To přesně PROFI SADA K MLM obsahuje. 

Nevadí, že nemáte tvůrčího ducha a nechcete vymýšlet nové texty, inzeráty a motivace

Díky profi sadě toto vše budete mít už připravené. 

Získáte 10 inzerátů, které ihned můžete používat. 

5 připravených motivačních fotek též ihned ke sdílení  a získávání sledovanosti, zájemců. A taky předpřipravený úvodní text pro své zájemce, který si upravíte podle svého MLM, které děláte.

a bonus navíc: Jak za týden rozjet svoje MLM 

a to za skvělou cenu 359Kč/15EUR – kde je rovnou akce, ne žádná omáčka

Učím MLM spolupráce už 15 rokem, takže předávám pouze zkušenosti, které fungují. Nemusíte si šlapat cestičku, kterou jsem prošla já. Vyzkoušela spoustu zákoutí, klacků pod nohama. Ale vám předám už jen pouze to, co funguje. Funkční postupy jsou nejlepší. Nemusíte cestou pokus omyl. Budete ji mít rovně. Rovně k úspěchu. 

Jsem maminkou dvou dětí, která se při mateřské chtěla trochu přiučit, přispět do rodinného rozpočtu a tak jsem se začala věnovat MLM. Prošla jsem spoustu firem, zaregistrovala tisíce lidí a nyní předávám ucelené návody pro maminky na mateřské, které si taky chtějí změnit styl života k lepšímu. 

Pro všechny, kdo nemají čas nebo neumí tvořit inzeráty a texty, které zaujmou

Budete hvězda v oboru

Zaujmout poutavým inzerátem je nejdůležitější proces, aby jste získaly nové zájemce na přivýdělek.

Krásné vytvořené inzeráty

10 přednastavených inzerátů, které můžete ihned začít používat k práci. Už se nemusíte hodiny trápit se zajímavým obsahem.

Poutavý text - kouzlo úspěchu

Poté, co se vám začnou ozývat první zájemci, je potřeba mít sepsaný text, úvodní, který zaujme, který dotáhne vaše zájemce k registraci. Předepsaný, stačí pouze dovyplnit údaje o vašem MLM.

Bonusy

Bonus 1

10 připravených inzerátů ihned k použití. Inzertní fotky musí zaujmout. Hned na poprvé. Máte stále málo zájemců?? Možná proto, že nemáte ten dar, jak zaujmout. Nevadí, zde budete mít vše připraveno.

Bonus 2

5 připravených motivačních obrázků, které využijete ke zvýšení sledovanosti. Motivace jsou důležité – tvořit už můžete dále podle nich. 

Bonus 4

Připravený úvodní text pro vaše zájemce, který si upravíte podle svého MLM, které děláte. Text musí být stručný, jasný a musí obsahovat veškeré důležité informace. Doporučuji doplnit, jak je … a úspěch je zaručen.

Bonus 3

Jak rozjet svoje MLM za týden? Naučíte se to. Vše je popsáno den po dni. Co dělat nebo naopak co nedělat. 

Reference

Inzeráty jsou super, zaujmou, mám spoustu nových zájemců o práci.
Jarka
MLM mentor
Vůbec jsem netušila, jak mi inzeráty mohou pomoci v získávání nových zájemců. Opravdu je fakt, že to pomáhá vypadat profesionálně. Za tuto sadu fakt děkuji.
Dáša
MLM mentor
Jak napsat poutavý text, který zaujme. Nikdy jsem nebyla tak úspěšná, tak jsem si řekla, že to zkusím. Fakt koukám, že se lidi pro mě rozhodnout, že vidí, že je něco "jinak" - tedy líp. Vypadá to opravdu profesionálně, ač jsem začátečník, tak mi to hodně pomohlo k rozjezdu.
Martina
MLM mentor

Ano, už můžeš být taky profesionálem

Ať už jste začátečník, či pokročilý v MLM, tak můžete být úspěšnější.

 

Třeba se Vám ještě tolik nedaří a nevíte, čím to může být.  ŘEKNU VÁM TO – úspěchem je zaujmout. 

 

To je jasná věc. Jakmile jsem si začala tvořit profesionální inzeráty, ihned se mi zvýšily zájemci o přivýdělek o 90%. Nebyl dříve takový zájem. Nyní už i musím zájemce odmítat. Chcete tohle také zažít? Objednejte si PROFI SADU K MLM  a začněte hned pracovat. 

Profi sada za pouhých 359Kč/15EUR, kde získáte 10 inzertních fotek, 5 motivačních fotek, úvodní text k upravení a ještě jako bonus návod:  Jak za týden rozjet svoje MLM

Nemusíte se už hodiny trápit vytvářením inzerátů a hodiny psaní úvodních textů, které zaujmou.  

 

Vše máte v PROFI SADĚ K MLM