Byznysmamka

Produkty ke stažení

Vše na jednom místě 

PLR obsahový kalendář 2024

Už si nemusíte lámat hlavu, co pořád dávat na sociální sítě. 365 nápadů na každý den. Navíc bonusy – získáte možnost tento kalendář prodávat dál a vydělávat. PLR je digitální produkt k přeprodeji. 

Jak vydělávat na sociálních sítích nejen při mateřské

Jak vydělávat na sociálních sítích, aniž by jste se natáčela, mluvila na kameru, prostě ukazovala svou tvář. Díky digitálním produktům můžete vydělávat z domova i vy. Ukážu vám jak na to. Výdělky neomezené díky digi produktům, které ocení hlavně maminky na mateřské. 

PLR - digitální produkt k přeprodeji

PLR  – digitální produkt, který je připravený k prodeji přímo pro vás. 

Nemusíte nic tvořit, máte vše hotové a návod na to, jak dostat vše do automatizace je uvnitř. Komplexní návod a digitální produkt. 

Chcete moji knihu a ihned začít vydělávat bez zbytečného tvoření digitálních produktů? Ušetříte hodiny, dny, měsíce času. Hotový produkt je tu pro vás. 

PROFI sada nejen k MLM

Nejste tvůrčí typ a neumíte vytvořit poutavé inzeráty, které zaujmou? Napsat zajímavý text, který nadchne? S profi sadou získáte 10 inzerátů, připravený text, který si jen upravíte dle svého MLM a 10 motivačních fotek

Bonus navíc – návod – Jak rozjet svoje MLM za týden.

Jak mít stále uklizeno

Jednoduchý návod na to, jak mít doma stále uklizeno. 

Systém práce, minimalismus, rychloúklid – to vše se naučíme. 

Už se nemusíte obávat nečekané návštěvy a budete ze sebe mít skvělý pocit, že máte opravdu stále uklizeno a že vás úklid nestojí spoustu času. 

12 mýtů o MLM

Světem kolují různé mýty o MLM. Jak na ně reagovat na 12 častých z nich je sepsáno v e-booku zdarma. Argumentovat už bude hračka a vy budete úspěšnější v oboru. Více informací po rozkliknutí.

Námitkovník

Námitky, které dostáváte při práci v MLM podnikání jsou časté a setkáváte se s nimi denně. Jak na ně reagovat? 40 nejčastějších námitek a 40 odpovědí na ně. 

Jak začít dělat MLM úspěšně

Jednoduchý návod, jak pracovat úspěšně v MLM. Jak konečně uspět. 20 jednoduchých kroků, které když uvedete do praxe, začne se vám dařit. Budete magnetem na registrace, magnetem na nové zájemce, zvýší se vám provize. To prostě musíte mít, pokud opravdu už se chcete hnout z místa.

Proč se vám nedaří v MLM

Proč se nedaří v MLM? Mám pro vás 10 typů na změnu. 

Snažíte se pracovat, ale možná neděláte to, co by jste měla dělat nebo děláte to, co nemáte dělat.  Ebook zdarma vám ukáže cestu.