Byznysmamka

Rodina a přátelé mne nepodporují v podnikání, v MLM …

Hodně často se setkávám se zájemci, kteří chtějí rozjet byznys, ale rodina nebo i přátelé jim říkají, že to je podvod, že tím se nedá vydělávat, že to je hrozný, na co se to chtějí vrhnout, kdo jim co namluvil, kdo je až zfanatizoval …

 

Sami zkušenost nemají – a možná právě proto vás odrazují. Že oni nejsou třeba úspěšní, proč by jste měla být vy?  

 

Podpora rodiny a přátel bývá důležitá. Co si budeme povídat. 

Máte stejné pocity, když jste na začátku? Nebo chcete začít a nevíte, co tomu řeknou přátelé, rodina?  Bojíte se neúspěchu?? 

 

Je to jen vaší hlavě!

Často slýcháváte:  

Nikdy v rodině nikdo nepodnikal, nebudeš úspěšná, v tomhle opravdu nevyděláš, běž radši do normální práce, ses zbláznila, ty tomu věříš? Prosímtě, vrať se na zem … a podobné řeči typu srážení na kolena.  

 

Většinou to tak je v rodinách, kde podnikání je asi sprosté slovo, že chodit do zaměstnání je jistota, a ten kdo chce vyčnívat jinak, tak je za špatného.  

 

Buďte sobecká – buďte k sobě sobecká zdravě!  

 

Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, dělejte to, co cítíte vy sami. Je to vaše rozhodnutí a nikdo za vás práva nevezme … Vy chcete vydělávat, vy chcete plnit sny, vy chcete šetřit, vy chcete dopřát dětem to nejlepší, vy chcete vydělat na dovolenou, na dům, na auto…  

 

Ve finále vás rodina i přátelé budou mít stále stejně rádi, zvyknou si, že vy si jdete za svými sny a cíli.  

 

Najdete si i jiné přátele, na stejné vlně – spolupracovníky, přidejte se do skupin, které s vámi sdílejí stejné pocity, nikdy na to nebudete sama. Navíc na stránkách www.byznysmamka.cz  jsme všichni na stejné lodi, přidejte se do facebookové skupinky.  

 

Nepodporující až uvidí první výsledky, které nemusí být hned … můžou přijít třeba po 3 měsících, nebo po půl roce nebo po roce. Nevadí. Běžte si za svým snem a nenechte se odradit řečmi od rodiny, od přátel  – naopak jim dokažte, že to, co říkají, že už dávno neplatí, že je jiná doba a že jsou nesčetné možnosti, jak pracovat, jak vydělávat, jen za tím jít.

 

Pracovat můžete dle sebe… Že vás to ani neomezí na čase. Stačí třeba chvíli sednou k počítači ráno, večer, nebo po obědě… Vše je na vás. Když máte mobil v ruce, což má každý v ruce každou chvíli. Nikdo nevidí, co na mobilu děláte. Někdo brouzdá a sleduje, co se kde děje, a jiný zase pracuje. Co je pro vás lepší?? Věnovat každou volnou chvíli práci, nebo brouzdáním a hledáním drbů, co dělá sousedka, kam jede ten a co bude vařit ta. Pro mě je pouze to mé já, co dělám já a co budu dělat pro své sny. Pokud chci něčeho dokázat, samo to nepůjde, musím na tom makat. A taky se tomu věnovat bez přestávky.

 

Denně!

 

Tajnosti nic nevyřeší, spíše naopak se tomu postavte čelem a řekněte těm, kdo nemají žádné zkušenosti, že nic špatného opravdu neděláte, že pracujete zcela legálně, ač se jim to zdá nemožné, tak je to prostě fakt, přes který nejede vlak

 

… Víc bych neřešila

 

Nebavte se s nimi o tom, co se vám podařilo, že jste udělala 3 registrace, že jste dostala výplatu tolik a tolik …. Nechte si to pro sebe, pokud se vás nezeptají. Nebo si to dávejte na “storýčko”, aby to viděli ti, co s vámi rezonují. Ono se budou koukat i ti, co nerezonují, ale to vám může být ve finále jedno. K byznysu je nepotřebujete, nebudete je “otravovat”, jak si každý myslí, že je budete chtít stáhnout taky.

Pokud nadále s tím budou mít problém, mají průpovídky – stačí jednoduše říct – ten dělá to, a ten zase tohle … jako ze známé pohádky.

  

Postavte se tomu čelem – buďte suverénní a řekněte, že takto chcete pracovat, že si budujete pasivní příjem, aby ste se v budoucnu měly lépe… že to neděláte pro sebe, ale pro své děti, pro rodinu …  

 

Třeba to jednou – já jsem ti to říkal/říkala – jim ukážete jinak – že máte výdělky, že máte pasivní příjem, ale musíte si za tím jít. I kdyby to měl být jako přivýdělek, každá stovka, tisícovka dobrá – a to uznají pak všichni. Na zemi to nikdo nenajde.  

 

Časem si na to rodina i přátelé zvyknou … a pokud ne – tak to nejsou super přátelé. Pokud si nezvykne rodina, je to horší, ale to většinou tak není.  

 

U přátel může být třeba obava, že je budete chtít “vzít” sebou, že jim budete furt něco nabízet, něco prodávat. … to jim můžete narovinu říct, že nehodláte je nikam registrovat, že jim nic prodávat nebudete, pokud oni sami nechtějí.  

 

Já třeba vůbec nenabízím v rodině, u přátel … vidí mě na facebooku, že něco dělám,že něco zkouším, že něco užívám, že něco používám a oni se sami můžou ozvat, co to je, zda něco budou chtít …  Jinak se jim sama vůbec neozývám skrze byznys. 

Ono totiž vás budou sledovat, budou zvědavý, jak se vám daří – a vy jim dokážete, že uspět lze a pak třeba právě i budete mít další potencionální zájemce, co do toho půjdou s vámi. I když ze začátku nevěřili, nepodpořili vás …. 

Takže nasadit zdravé sebevědomí – a říkat si – já takto chci pracovat, já takto chci žít, já takto chci vybudovat pasivní příjem a jít si za svým cílem!!! I přes ty překážky. Nikdy žádná cesta k vysněnému cíli nevede rovně. Překážky jsou všude. A na vás je, jak se s tím poperete.

 

Byznysmamka radí:  

 

  • Je to vaše volba 
  • Je to vaše práce 
  • Je to váš život 
  • Jsou to vaše vydělané peníze 
  • Budou vás sledovat, jak se vám daří 
  • Budou vás třeba i následovat 
  • Vše je ve vašich rukách 
  • Jak se k tomu postavit čelem? 
  • Říct si – jsem dobrá, to se mi povedlo 
  • Sny jsou na dosah   

Takže jdeme za svými sny se vztyčenou hlavou a říkáme si – jsem dobrá …. A nikdy se nevzdávat. Neukažte jim, že jste to po týdnu, po měsíci vzdala … ono podnikání chce spoustu času. Rozjezd bývá složitější, ale stojí pak za to.  

 

Chcete se naučit jak správně a efektivně pracovat? Sledujte stránky na facebooku: https://www.facebook.com/byznysmamka.cz/ 

Sledujte i stránky:  

www.byznysmamka.cz  

Ke stažení e-book zdarma: 12 mýtů o MLM https://byznysmamka.cz/ebook-zdarma/  

A spoustu cenných rad k nezaplacení  

Buďte byznysmamky  

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *