Byznysmamka

Tímhle si nic nevyděláš…

Delší dobu jsem se neozvala … má to své opodstatnění. 

Ne vše je vždy růžové, ale přesto vše se vydělávat musí, že? 

Nikdo vás nemůže brzdit, omezovat, ačkoliv je to opravdu těžké. 

Ale o tom třeba někdy příště. 

Strašně mě těší, že vás obsah zajímá, že se chcete učit vzdělávat a že můj nový produkt – Jak na REELS a SEO  vás posouvá v před.

Ono optimalizace SEO opravdu nejdou obejít, tedy bez toho se nikdo, kdo se pohybuje na sociálních sítích neobejde. 

A kdo chce tedy i vydělávat samozřejmě – ať už děláte cokoliv – třeba i MLM a nedaří se vám.  Takže pokud tahák ještě nemáte – honem klikněte na tlačítko a získejte ho.

POZOR – je navíc s PLR licencí, tedy jej můžete nabízet jako svůj e-book, za svou vlastní cenu, vystavit dle návodu na sítích a prodávat neomezeně dál se 100% ziskem jen pro sebe. 

 

Takže tak – pokud se prezentace na sítích nedaří, nevidíte výsledky, zkuste to s Tahákem jinak. Uvidíte, že vám hned vše dá smysl. 

A největší radost mám z toho, že se vám líbí můj KURZ – JAK VYDĚLÁVAT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH 

Není to žádný PLR – jak letí na instagramu, už jste jej třeba i zahlédly. Ten opravdu není vhodný, protože když vidíte, jak na sítích letí stále to stejné od všech profilů –  hlavně tato věta:  Prodej kurz, který si ani nevytvořila a vyděláš 2470Kč –  tak mě ježí všechny chlupy 🙂  nééé, opravdu tímto stylem se nevydělá. Tento kurz je špatná volba, pokud už jste na něj narazily – samy zkoušíte dle návodů – tak samy vidíte, že výdělky nejsou.

 

Ono taky když to zájemci vidí téměř u každého profilu, tak je jasné, že tohle budoucnost nemá. 

 

V mém kurzu se právě naučíte pracovat jinak – budovat vlastní značku. PLR jsou fajn pro začátek, ale rozhodně ne napořád.  

 

To jen takové malé „povzdechnutí“ , že ne vše je tak, jak se prezentuje. 

Kurz vás provede kompletní strategií, kterou potřebujete. Získáte v něm zdarma i PLR pracovní sešit, jak rozjet milionové sítě během příštích 30 dní, šablony pro reels a stories, 30x hook … to vše potřebujete na rozjezd – hlavně správnou strategii, která se týká budování vlastní značky. 

Konečně kurz, který je kompletní pro úplné začátečníky s digitálními produkty. 

A jak vám tak ty dny, týdny, měsíce běží – tak si říkám, nač mi některé maminky píší, že by to chtěly také – však začít můžou – brzdí je pouze jejich rozhodnutí.

Ono vás to žene, když nemáte jiné možnosti. Já nevím, jak bych jako matka samoživitelka s klasického platu utáhla vše a ještě si dokázala spořit? Když se vám sejde víc plateb – bez šance. 

Nemohla bych dětem dopřát výlety, vodácký kurz, lyžařský kurz, autoškolu … to je desetitisíce lítají. 

Takže pokud opravdu chcete se mít lépe, dopřát si to, co chcete – není nač čekat. Ono první výsledky se dostaví rychle, pokud začnete pracovat. 

A začít můžete právě i pouze s PLR – hotovými e-booky, které jednou získáte, neomezeně nabízíte dál, za svou vlastní cenu, 100% zisk jen pro vás. 

Takže jednodušší to už být nemůže. 

Pořídit si PLR – za pouhých 559Kč – který je návodem – jak si rozjet miliónové sítě během příštích 30 dní – je prostě nejméně finančně náročné, než kupování měsíčních balíčků u MLM, které musíte plnit. 

Nemyslíte?

Získejte PLR e-book a začněte tvořit vlastní. Nejlepší cesta, kterou jsem začala i já. 

Vaše jediná investice na rozjezd bude 559Kč !!!

Jen taková malá částka, která vám může rozjet váš byznys. 

PS: mě se platba vrátila hned ten den a do druhého dne jsem si vydělala téměř 2500Kč. Takže mi neříkejte, že to nejde. Jde – když se začne dle návodu uvnitř. 

A pak začnu i tvořit vlastní e-booky….

Ano, tohle je nejlepší cesta, kterou můžete učinit. 

Návod, jak napsat e-book najdete zde:

Provedete vás od začátku do konce – jak vytvoříte e-book, najdete si vlastní téma, budete umět udělat 3D obrázek knihy, vše bez vydavatele a korektur. 

Vlastní tvorba je to nejlepší, co můžete udělat. I když si myslíte, že nic neumíte, nemáte co předat, není to tak. 

Však stačí pouze jednoduché věci, které vám přijdou jednoduché, ale ostatní hledají návody na internetu. 

Třeba jak vařit dětem. Jak cestovat s dětmi. Jak cvičit s dětmi. Jak hubnout, jak se líčit, jak uklízet … prostě cokoliv. 

Já třeba udělala i e-book : Jak mít stále uklizeno .

Touží po tom každá maminka,  je to na MLM, které dělám a opravdu vypadá to originálněji, než když ve skupinkách na fb vidím různé inzeráty na MLM produkty. Nemyslíte? 

Žádné složitosti, prostě realita, co dělám dennodenně. Jako každá maminka. Chci mít doma uklizeno, nebát se nečekaných návštěv. 

Praktické typy a rady – jak uklízet, jak si ulehčit práci. 

Takže v digitálním marketingu je velký potenciál, který bude častější a častější. 

Ono on-line knihy už nějaké roky fungují. A budou častější. To je prostě pokrok, on-line doba si to žádá, rychlé informace získané ihned. 

A tak se zamyslet, že tyhle možnosti jsou opravdu neskutečné. 

A kdo chcete v on-line světě fungovat, bez e-booků a celkově digitálních produktů to nepůjde. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *