Byznysmamka

Hledám práci z domu

Hledám práci z domu

Hodně maminek už v těhotenství hledá přivýdělek, hledá možnost přilepšit rodinnému rozpočtu. Dostanete takový AHA moment, který vám stále vrtá hlavou a chcete ho nějak uskutečnit. Kdo opravdu svůj cíl dostane do konce? Kdo opravdu uspěje? Kdo se opravdu věnuje svému byznysu?  

Málo kdo to opravdu dotáhne do konce. Máte tu možnost a šanci využít být úspěšný. Jen mít správný nápad, vizi a jít do toho. Nadchnout se, protože když vám pak začne cinkat “výplata” na účet, je to úžasný pocit. Cítíte se taková využitá, prospěšná a prostě se celkově cítíte líp. Oproti tomu hledat jen možnosti ale ne způsoby, furt mít nějaké výmluvy, proč to nejde, jak by to bylo složité. Lepší je najít ten způsob a začít.  

Při mateřské je to právě bomba. Protože co si budeme povídat, kdo chce po mateřské ihned dítko šoupnout do školky, a celý den pracovat a večer vyzvednout ze školky, vykoupat, nakrmit, dát spát. A takto stále dokola tento kolotoč absolvovat? Já měla rovnou představu jinou a vás povedu také do světa bez povinnosti chodit do zaměstnání a být nezávislou.  

Situace většinou se změní tím, že mateřská je prostě almužna, co si budeme povídat. Já právě kdysi měla pouze 3600Kč, žádné přídavky, žádné příspěvky, prostě nic. Nespolehlivého muže, kterého jsem spíše živila já, než on rodinu. Ale to už je dávno minulostí. Už to mě táhlo postavit se na vlastní nohy a prostě být nezávislou. A taky jsem od něj odešla a bylo vše zase ok. 

Vyzkoušela jsem si chodit do fabriky na dvě směny. Vydržela jsem tam půl roku. Stále nespokojená, stále nějaké akce s dětma, co jsem si prostě nemohla dovolit. Nebo když jsem si stále žádala o třeba jen půl dne volna, byl stále nějaký problém. Furt máte to a to. Každopádně si nedokážu představit, kdyby byly děti stále nemocné. Což nástup do školky většinou zahýbá imunitou dětí. Prostě v zaměstnání většinou není šance se udržet, nebo dostat paragraf. Babička samozřejmě stále pracující, takže hlídání nebylo.  

 

Je pro mě lepší pracovat z domova. Mít možnost pracovat kdy chci. Kdy se mi to hodí. Když potřebuji dohánět resty, určitě je možnost vzít děti na hřiště a pracovat i odtamtud. Prostě on-line podnikání vám dovolí pracovat odkudkoliv.  

 

A to je to, co jsem chtěla, za čím jsem si šla. Cítíte to také tak? Pojďme se podívat na rozjezd podnikání krok po krůčku.  

Musíte mít ten správný plán – v čem podnikat.  

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *