Byznysmamka

Jak být více vidět na sítích

Spousta maminek řeší téma: Jak být více vidět.

Sepsala jsem tedy na toto téma článek. Ono je to vše pouze o vytrvalosti. Pouze ta tu je určitým nejvyšším faktorem, aby jste byla vidět na sítích. Lidi si o vás udělají v podvědomí obrázek. „Joooo, ta nabízí to a to …“

Přidávejte obsah, nejlépe denně, na svůj profil, ať už na facebook, na instagram i třeba tik tok. Kdo chce, může zkoušet i sítě Linkedin, twitter, pinterest….

Možností je spousta, je to více o snaze, ale zase na druhou stranu to nezabere zase tolik času. Na to konto vám to přinese více zájemců. Budete více vyskakovat a budete vidět.

Pokud vkládáte i fotky se sebou, doporučuji nedávat stále stejné fotky. Jedete po profilu a vidíte furt to stejné, ačkoliv je text třeba jiný, lidi to „nudí„, tedy spíše tímto je odeženete. Vkládejte různý obsah, tvořte si jej třeba i v canvě, ať to vypadá profesionálněji. 

Vytvořte si pro sebe přezdívku, pojmenujte se a tím se také prezentujte. Lidi si dají do podvědomí více přezdívky, než klasické jméno, které máte uvedeno na sítích.

V mém případě je to : Byznysmamka. 

Pojmenujte se, co vás napadne, co vás vystihuje. 

Nebo lze třeba mít pod příspěvky uvedené motto. To je také hodně dávané do podvědomí. Třeba:  přes překážky vzhůru ke hvězdám … nebo: Kdo nic nezkusí, nic nezkazí. … cokoliv. Cokoliv vás třeba vystihuje.  Tak budete vidět.

Jakmile budete mít ten svůj „originální podpis“ nebo svoje „motto“, uvádějte jej všude, kde inzerujete, kde co vložíte, dejte tam i svůj „podpis“.

MLM hodně sponzorů učí tak, že můžete vše duplikovat, sdílet to samé, co oni. Jenže … když to takto dělá dalších 50 lidí, a jsou příspěvky stále stejné, jak vám to příjde?? Asi nic moc, že? Víte, že MLM se dá dělat i jinak než DUPLIKACÍ? Dejte do toho kus sebe, nemusíte být expertem na texty a vymýšlet si své, ale zkuste třeba aspoň větší část pozměnit a uvidíte, že hned budete mít více zájemců. 

Produktivita denní. Udělejte si třeba i skupinku, stránky, vše je na vaší iniciativě jak moc budete pracovat, když to zvládnou jiní, vy nejspíše neuspějete jen  tím, že budete dávat jednou týdně příspěvek. Protože jiní zrovna jedou více věcí naráz.  

Udělejte každý den aspoň maličký krůček, cokoliv, co vás bude posouvat dopředu, k viditelnosti.  Pokud nevíte, co sdílet, doporučuji naši PROFI SADU – kde máte připravených 10 inzertních fotek, 5 motivačních a připravený text, který si upravíte trochu sama dle svého MLM. A ještě i bonus navíc: Jak rozjet MLM za týden.

Kdyby byl úspěch jednoduchý – dělají ho všichni. Chcete být ta, co dělá něco navíc? Do toho! Buďte kreativní. Když si myslíte, že to není úplně dobré, nevadí, aspoň něco nedokonalého, je lepší než nic. 

Lze vkládat cokoliv. Denně, co vás napadne, pokud nemáte nápad, stáhněte si nějakou fotku motta, přirovnání, něco, co vás zrovna napadne. Třeba se vám tím otevřou i další nápady. 

Sdílejte radosti i starosti. Jako běžný člověk, co má rodinu, děti, zvířata, dům, zahradu, kdo cestuje nebo sedí jen doma. Vše jde podat do velkého stylu a předat dál světu. 

Seberealizace, vývoj, vzdělávání, ....každý den

Buďte něčím do plusu, něco vyjímečného nabídněte. Odlište se od ostatních. Víte, že v MLM uspějí jen ti, co vytrvají a jsou něčím odlišní. Jste připravena na tuto cestu? Máte už nějaké nápady? Realizujte je. HNED.

Budete se setkávat s NÁMITKAMA – ano, … ale i jak je zdolat můžete se vše naučit. Zpracovaných 40 nejčastějších námitek a už vás nic nepřekvapí. I jak začít dělat MLM úspěšně navíc – ebook, kde je jednoduchých 20 kroků k úspěchu. 

Možná ještě moje rada na závěr. Jsem takový zapomnětlivec. Co si nenapíšu, nevím… Mám při ruce papír a tužku a kdykoliv mám nějaký nápad, napíši si ho, v heslech stačí, pak to rozvinu dále. Je to skvělý pomocník, protože když si řeknu:  „jo, to je nápad“ a nenapíšu si jej, tak ho nikdy nezrealizuji.

 

Tužka + papír = velký pomocník

Takže to shrneme.

Posílíte tím i vaše sebevědomí = jste lídr – vzdělávejte se, buďte nad věcí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *