Byznysmamka

Co nikdy nedělat při oslovení

Jelikož já tedy oslovení nějak nemám v oblibě, spousta maminek jej dělá. Oslovuje nové zájemce o případné nabízení přivýdělku nebo prodeje produktů.  

Často se mi stává, že jsem „oslovena“.  Ale co mi kolikrát přijde za zprávu, ať už psanou či hlasovou, nad tím zůstává rozum stát

Oslovení je zásadní na první dojem. Pokud promarníte tuto možnost, zájemce opravdu nebude mít zájem o spolupráci ani o koupi produktu. 

Oslovení má své pravidla. Nesmí být vnucující se. Vytahující se. A nesmí být vychvalující vše do nebes, že to je NEJlepší, NEJhezčí, NEJvětší … Prostě žádné NEJ. Určitě v celé Evropě nebo na celém světě se najde „lepší“ produkt, služba, a už jen to, že napíšete, že vy to máte to NEJ – tak je špatně. 

Jak by ale oslovení mohlo vypadat?

V první řadě, pokud chcete dělat oslovení, volím cestu podívat se na profil, co dotyčná dělá, co ji zajímá, případně co řeší … Facebook či instagram toho většinou o člověku řeknou hodně. 

Předejdete tak  možným trapasům, že třeba by jste nabízela nakonec to samé a dotyčná to již dělala. Pokud víte, co nabízíte, a jste si jistá tím, že můžete nabídnout něco lepšího, přidejte se do přátel. 

Pokud přátelství potvrdí, nedělejte nic. ANO – NIC. Sdílejte tipy, triky, práci, výplaty stejně dál, jako doposud, dokud neudělá nová přítelkyně na FB to, že vám napíše sama. Bude zvědavá. Co děláte, jak to děláte, jak vyděláváte. 

Ve většině případů nováček není spokojený tam, kde je. Snaží se pracovat – pokud vidíte jeho zeď zahlcenou jen produkty, sdílení, … většinou to tak je. 

Vypozorovat můžete i to, že si komentují fotky pouze ty samé, co dělají stejnou firmu. Myslí si, že se tímto velmi podpoří, že vidí se v komentářích zájem, ale opak je spíše pravdou. Algoritmy fungují opačně spíše, takže kdo je v přátelích a stále dokola komentuje, tak se tolik nabízená možnost pak nezobrazuje. Což si škodí vzájemně. 

Pokud se začne nováček tedy sám ptát, máte více méně vyhráno. Teď už je to jen na vás, jak povedete diskuzi. Musíte mít také v rukávu naučené marketingové plány. Aby jste mohla zájemci říci plusy, klidně i mínusy. Nebo aspoň plus mínus podmínky různých firem. Snadno si je zjistíte.

Takže první dojem znalostí budí ten dojem. Nepromarněte jej. Musíte vypadat zkušeně. Musíte argumentovat případné námitky. Pokud nejste profík na námitky – tak vám pomůže MŮJ  NÁMITKOVNÍK – 40 zpracovaných běžný námitek z praxe.

 

Důležitý je i vzhled vašeho FB, IG, TIK TOKu…Mějte jej sladěný, motivační fotky, rady, ukázky práce, ukázky výplat. Jak pracujete v pohodlí domova, jak pracujete na zahrádce, u moře, kdekoliv. Ukázat možnosti tím, že se zájemci, které si přidáte do přátel podívají na vaše profily, budou zvědavé … 

Staré otřepané argumenty a věty, například: Koukala jsem na váš profil, dost mě zaujal, vidím, že se věnujete něčemu, nechcete si ještě rozšířit sortiment??? Takto to už dávno nefunguje. Buďte své. Buďte nad věcí. Buďte magnetem. 

Jak na to?

Tvořte si příspěvky, které jsou poutavé, které zaujmou. Které jsou magnetem. Jedinečné. Nevíte jak na to, či nemáte čas trávit hodiny a hodiny tvorbou? Vyřeší vám to MOJE PROFI SADA K MLM – Kde najdete vše potřebné do začátku, 10 inzertních fotek, které jsou magnetem na nové zájemce, 5 motivačních fotek, které můžete ihned sdílet a připravený text k upravení dle svého MLM, které děláte, který registruje!

Začít pracovat úspěšně v MLM je složité. Bez vzdělávání to nejde, bez ukázání směru, cesty, jak pracovat – nebudete úspěšná. Nebudete mít výsledky. Pokud výsledky ale chcete – což předpokládám, že proto MLM děláte a věnujete se mu, tak mám pro vás jednoduchý postup – 20 kroků k úspěchu. Jak pracuji já bez oslovení, bez prodeje, pouze jinou cestou, která funguje. Za 14 let praxe jsem již registrovala do MLM tisíce lidí, takže vám ráda ukážu, jak pracovat úspěšně. 

Sepsala jsem vše do 20 kroků v ebooku : Jak začít dělat MLM úspěšně, kde najdete informace, které fungují, bez nějaké omáčky okolo, rovnou vše uvádět do praxe a úspěch je zaručen. Úspěch je tedy na denní práci, která nese ovoce. 

Bez práce nejsou koláče

A víte, že když budete pracovat pár roků, vybudujete si příjem, pasivní příjem, kdy opravdu už nemusíte nějak extra pracovat? 

Ukážu vám, jak na to. Pojďte spolupracovat. Pasivní příjem nebo mít část pasivního příjmu je skvělá věc. A já ráda pomáhám i ostatním maminkám, které chtějí, aby ten příjem měly také.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *