Byznysmamka

Nechci strašit, ale Vánoce se blíží

Nikdy není vhodná doba na to začít. Žádné vhodné AŽ nikdy nepřijde, nikdy nebude. Začít se musí z rozhodnutí, zda něco chci nebo nechci. 

Chcete druhý příjem ? Ano nebo ne?

Pokud říkáte, že ANO – tak vám gratuluji. Máte na to. Takže začít je potřeba hned teď, neváhat, nečekat, nikdy není vhodná doba.

Budování příjmu navíc něco trvá. Začnete pracovat, krůček po krůčku, stovky se vám hromadí, další měsíce tisícovky, do půl roku lze vybudovat stabilní podnikání z domova, kde máte i část pasivního příjmu. Je to velmi snadné – tedy háček v tom je – jeden velký háček. 

VYTRVALOST

I když se vám třeba ze začátku nedaří, je třeba vytrvat, pokud chcete příjem navíc. Když jsem to dokázala já a spoustu dalších „byznysmamek“, proč by jste to nedokázala Vy? 

Pokud chcete naučit, jak správně dělat v MLM, doporučuji vám koupit si ebook: Jak začít dělat MLM úspěšně.

20 kroků k úspěchu. Pokud je budete všechny nebo jen většinu aplikovat do praxe, bude se Vám dařit jako mě. Jsou to léta ověřené postupy, které fungují. Žádná omáčka okolo, rovnou akce. 

Bonus navíc: Tajemství úspěšných. 

Samozřejmě k práci potřebujete i nezbytného pomocníka – NÁMITKOVNÍK – který vám pomůže reagovat na námitky zájemců. Nejčastějších 40 námitek a jak na ně odpovědět, aby byl dotažen obchod ke zdárnému konci. Tak jak vy chcete – úspěšná registrace s objednávkou. 

Jakmile zdoláte námitku, jste téměř u cíle. 

A pokud nemáte tvůrčího ducha, nevadí, mám tu pro vás připravenou i PROFI SADU K MLM – kde máte připravených 10 inzertních fotek, které jsou magnetem na nové zájemce, 5 motivačních fotek ihned ke sdílení obsahu na sítích a připravený text k upravení podle toho, jaké vy děláte MLM, který registrace dotahuje do konce. 

Říkáte si, že jste nikdy nechtěla začít dělat MLM? Ano, taky jsem to tak měla, ale po tom, co jsem prostě jiný typ přivýdělku nenašla, jsem zkusila a zjistila, že je to nejlepší práce, která mě mohla potkat. A to zjistí každý, kdo začne. 

Ono můžete si vybrat. Být ten aktivní, co doporučuje, sdílí, co je viděn, co nabízí příležitost – protože na tomto není v dnešním on-line světě nic složitého. 

Nebo budete ten, co stále bude někde psát : info info info a bude jen hledat, v domnění, že najde něco „jiného“, ale ono bohužel opravdu nic jiného než MLM nenajdete. A to je fakt. Krutá realita?? Nebo skvělá realita? Za mě nejlepší realita.

Takže pokud ještě váháte  a chcete mít krásné Vánoce – je nyní nejlepší čas začít. I když jsou ještě letní dovolené v plném proudu, říkáte si, že nikdo netráví čas na sítích – tak omyl. Každý v ruce drží telefon a hledá … hledá možnosti, jak si vydělávat. A proč nebýt pohotově ta, co nabízí, co vám bude každý psát. Jen tomu jít trochu naproti. 

První krok do začátku - napsat inzerát

Nic složitého, že?? 

Tak jedeme …. ať jsou krásné Vánoce

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *