Byznysmamka

Proč si nenajdeš normální práci??

Nikdo v okolí nemá práci jako já. Všichni chodí do zaměstnání od nevidím do nevidím. Když chci plánovat, musím se vždy spoléhat vlastně na ostatní, až skončí v práci. A to je práce, co vás baví? 

Podle mě to tak není. Tedy samozřejmě jsem kdysi také chodila do zaměstnání, i na fabrice jsem byla. Ale práce, kde jsem omezená časem a dobou, kdy tam prostě musím být, musím plnit, co mi je dáno, nevidět děti pořádně a nemít na ně čas, to prostě nebylo pro mne. 

A tak jsem se rozhodla jít cestou práce snů – práce z domova. 

Však na tom není nic špatného ne? Mít děti pod kontrolou, kdykoliv jsou nemocné, nebo potřebují cokoliv. Práci si přizpůsobím časově podle mých potřeb. A to mě právě baví. Když potřebuji k lékaři, jdu. Nemusím se dotazovat u zaměstnavatele. Když mají děti besídku, neřeším. Když jsou nemocné, jedeme k lékaři, jsem s nimi doma. Když se nám chce jet k vodě, jedeme. Když jedeme na dovolenou – můžu pracovat odkukoliv. 

A to je právě ta svoboda.

Práce v MLM je nejlepší. Co si budeme povídat. Tvorba pasivního příjmu. Který nezískáte, pokud nemáte nemovitosti na pronájmy, nebo se nevěnujete investicím. 

Jednoduché kroky, jednoduchá práce, bez vysokých počátečních investic. Začít lze i s málem a to je právě super hlavně pro maminky na mateřské. Ty obracejí každou korunu a můžou to změnit. 

Proč si nenajdeš normální práci??

Protože nechci.

Hodně maminek mi píše, že se jim tohle dostává od rodiny, přátel. Ale je jen na každém, jak chce pracovat. Vy taky neříkáte ostatním, jak mají pracovat. Však nakonec jsou to oni, co si stěžují, že mají zase noční, nebo že musí na přesčasy, nebo že mají malou výplatu, nebo že nemůžou jet k vodě, když je hezky, že musí šetřit dovolenou, aby jim vyšla na Vánoce …. To jsou mínusy zaměstnání.

Navíc když si vyberete vhodné MLM, tak můžete ušetřit třeba na potravinových doplňcích nebo na drogerii, kterou prostě kupuje každá rodina a musí kupovat pro chod čisté domácnosti. A mít produkty zdarma – ušetřit tak velké peníze, je super. Jen vědět, jak na to. 

Jak správně dělat MLM je zapeklitá věc. V ebooku to  je krásně popsáno. Spolu s Námitkovníkem a Profi sadou budete i vy mistři v oboru MLM. 

Přestaňte snít o takovém životě a žijte ho… Je to jen na vás. 

Samozřejmě pozor varování:

Práce z domu je práce z domu. Musí se také pracovat. Začátky vyžadují daleko vyšší čas, než se vám rozjede pasivní příjem. Tedy neočekávejte to, že když někdo pracuje doma, tak že pracuje 2 hodinky na počítači a má hotovo a vyděláno. Někdy je to práce i na 10 hodin i víc. Ale samozřejmě lze ji upravovat podle podmínek. Jeden den nepracuji, druhý den zaberu a pracuji víc. I takto to lze. 

Práce z domu není pohodička a klídek, nohy nahoře. Někdy je to pořádná fuška. 

Ale stojí to za to. Sny se mají plnit. Děti jsou malé jen jednou. Nečekám až … až … až něco …. ale žiju život, který chci. 

A i vy můžete … takže jdete do toho taky? 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *