Byznysmamka

Jak být magnetem na nové registrace

Častá otázka v MLM :  Kde brát nové a nové registrace??

Nikoho kolem sebe nemám, kamarádky o toto zájem nemají, všichni mi říkají, že se tímto nedá vydělávat a další podobné námitky, které dostáváte od nových zájemců. 

Že se v tom také vidíte? 

Na zdolávání námitek je super  používat NÁMITKOVNÍK ,který vám pomůže námitky typu:  To je moc drahé. To dělat nechci. To už jsem zkoušela. To je podvod. To je pyramida. To je prodej. Nechci nic kupovat. Nechci prodávat. Co tomu řekne rodina …. a další a další námitky.  

Ale jak tedy být tím magnetem na nové registrace???

 

Jasně a stručně – nikoho nesmíte uhánět. Pokud zájemci zájem nemají. Nebo mají nějakou námitku – zdolejte ji pomocí NÁMITKOVNÍKU, vysvětlete jim vše, co není jasné. Ale pokud nadále je nezájem, tak se rozlučte, popřejte hodně štěstí a jde se dál. Neztrácet čas s takovými lidmi. MLM není pro každého. Ne každý jej pochopí. A ne každý si jej chce nechat vysvětlit, když už nechápe. 

Profesionalita je v tomto fajn. Buďte přímý, žádná omáčka okolo, rovnou akce. Jednání narovinu. Stává se mi, že mi pár lidí napsalo, že jsem na ně moc HRRRR…. Ale já řeknu vše narovinu, bez vyjímek. Nemám ráda výmluvy. A když už cítím, jak se dotyčný vymlouvá. Dám jasně najevo, co tedy ve finále on chce…. chce vydělávat?? A myslí si, že za něj snad ve finále budu pracovat já??? 

Nejčastější výmluvy: 

Nemám komu nabídnout zboží. 

Odpověď na to: Vy chcete tedy prodávat???  (nenabízím přivýdělek v MLM jako prodej, ale jako práci na PC, lze to i bez prodeje.)

Jednoduše – já si koupím měsíčně jeden produkt pro sebe, který spotřebuji. Nikomu nic neprodávám. 

Pokud je samozřejmě dál problém v tom, že produkt nepotřebuje, tak je to další výmluva.

Odpověď – je problém tedy ve finále třeba jeden produkt prodat, aby byly splněny podmínky nákupu???

A dokola – výmluva – nooooo víte, jááááá, nevím, jestli to zvládnu …. nevím, jestli jsem na to stavěná, nikdy jsem nebyla na to někomu něco vnucovat …. 

 

Výmluvy stranou – pokud jsou výmluvy dál a dál – rozloučit se. Nemá smysl diskutovat s někým, kdo neví, co vlastně chce. 

Jediný co ví je, že chce vydělávat, ale vlastně čeká tedy, že mu peníze budou chodit samy … NE – TAKTO FAKT NE. 

Chcete, aby vás vedl někdo se zkušenostmi, který vám je předá a dovede vás k cíli???

 

Nebo chcete jednání v rukavičkách, s omáčkou okolo, jak nic nemusíte?? A ve finále vás to nikam neposune, nic vám to nedá ani vydělávat nebudete?

Buďte rázní, buďte lídrem v oboru. Jen takový prorazí, jsou magnetem na nové registrace. Pokud vás lidi i odmítají, je to správně také. Časem uvidí, že třeba si to nechají rozležet v hlavě. Že to s vámi měly zkusit.  I kdyby to mělo být za rok. 

Čím více námitek, tím lépe. Naučte se je zdolávat. Naučte se argumentovat.  Nebuďte v  koutě jen proto, že vám někdo při prvním oslovení napíše: MLM není pro mě…. 

Ihned reagujte, ihned vyvést z omylu, zeptat se, proč si to dotyčný myslí. A ještě i sdělit, že vlastně jiná forma přivýdělku, než MLM, neexistuje. Otevře to spoustě lidem oči. 

Opravdu je to třeba jen o tom, že „něco slyšely“, ale vlastní zkušenost nemají. 

Reagujte na námitky a odmítnutí ihned. 

Pokud zdoláte tento krok, máte vyhráno. 

Pomůže vám k tomu i ebook:  Jak začít dělat MLM úspěšně 

A taky pokud nemáte tvůrčího ducha vám pomůže  PROFI SADA pro každého, kdo dělá MLM. 

Je jedno jaké MLM děláte. Vše je připraveno pro všechny MLM, texty si pouze upravíte dle svého. 

Ale kde brát ty zájemce????

Fungující postup, který je ověřený léty, za tu dobu registrováno stovky, tisíce lidí. 

Skupiny na FB – pouze ty, které jsou větší nad 20 tisíc lidí a jsou aktivní. Nejlepší jsou okolo 50 tisíc lidí ve skupině.  Ve finále vám stačí vložit třeba jen 10 inzerátů a zájemci vám píší.  Je to snadné a vše je v návodech popsáno, jak přesně pracovat. 

Oslovení se mi nelíbí. Je to takové „uhánění“ mi příjde, tak jej nedělám. 

Zapojení do diskuzí je taky fajn zkoušet. Buďte aktivními, sledujte dění. 

Vzdělání je v MLM základ, bez něj nejde se posouvat. 

Dejte mi zpětnou vazbu, zda si myslíte, to samé 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *