Byznysmamka

A co když můžu vydělávat víc??

Nejzásadnější otázka: A co když můžu vydělávat víc? 

Určitě si tuto otázku položila každá z nás. Každá, co se registrovala k nějaké firmě MLM a začala pracovat. Někdo si to řekne už po dvou dnech, jiná až po měsíci nebo dvou. 

Jak poznat tu pravou firmu MLM, která vám dá do začátku co nejvíce? Jednoduše. Než se někam registrujete, chtějte marketingový plán. Z něho můžete vyčíst, kolik jsou provize ihned ze začátku, jakou povinnou objednávku musíte splnit k dosažení bodů na nárok na provize.  Poté samozřejmě ještě studovat složení produktů případně. Záleží, jakou firmu máte v „merku“. Nebo taky jakou firmu preferujete, zda chcete dělat i prodej nebo bez prodeje.

Jedete-li svou první firmu, nevadí, můžete dát porovnání s ostatními marketingovými plány. Není to nic složitého.

Často se setkávám s tím, že se zájemci registrují, aniž by marketingový plán vůbec viděly, aniž by vůbec znaly podmínky na nárok na provize. Takto spousta lidí kazí dobré jméno MLM, protože neřeknou vlastně celou pravdu. Podmínky jsou prostě všude, u všech MLM a musí se plnit. Je jedno, jestli produkty prodáte nebo jako já, budete si nakupovat pouze pro sebe a produkty budete sama spotřebovávat. MLM lze dělat zcela bez prodeje. Záleží samozřejmě na firmě a jejich podmínkách. 

Jak poznat tu správnou firmu, která vám dá na začátku co nejvíc? Vybírejte srdcem podle marketingového plánu. Je jasné, že pokud vidím na začátku provize 3% – je to málo. Jsou firmy, co mají na začátku 20%. To už je pak jiná výplata, že???

Nebo pokud vidím, že musím plnit objednávku za 4 tisíce každý měsíc, jdu také radši jinam, tam, kde můžu plnit třeba jen 800Kč nebo i méně měsíčně. Prostě na samospotřebu jsou lepší nízké podmínky objednávek.

Třetím subjektem výběru je pak složení. Nebudu vám říkat, že když je složení špatné, tak vlastně produkt nefunguje, oproti tomu, když je produkt složením tak nadupaný, že je cena vyšší samozřejmostí, ale stále ku cenám v běžných obchodech levné.  Prosím nehrajte si na to, že prostě váš produkt je nejlepší a přes to nejede vlak. Však moc dobře víte, že jsou produkty i lepší. Levnější, dražší, kvalitnější… Dokažte uznat pravdu. Vyplatí se vám to. I když zrovna tuto firmu chcete dělat a víte, že váš produkt zrovna tedy nejlepší není. Neříkejte to. Třeba právě vaše firma je dobrá v tom malém plnění nebo vysokých provizích ihned ze začátku. 

 

Cena??  X  kvalita ??

Co si vybíráte vy?

Já tedy jedu právě na tu kvalitu. Na cenu koukám samozřejmě taky, ale právě jen s tou kvalitou. Radši si dopřeji lepší, kvalitnější produkt, který ve finále i může vyjít levněji. 

A víte proč??? Protože kvalitní produkt vydrží déle. Nekvalitní koupíte častěji a ve finále za něj dáte více peněz, než za ten původní – dražší produkt. 

Vybírejte si tedy firmu, kde nemusíte plnit velké objednávky, máte vyšší provize ihned ze začátku – minimálně 15%-20% (ne až někde na vysokých pozicích, které snadno nedostanete) a taky koukejte na složení produktů. 

Tím si zajistíte vysoké výplaty.  Je to fakt. Fakt, který je ověřený. Léta ověřený zkušenostmi. 

Provést vás zásady MLM může ebook:  Jak začít dělat MLM úspěšně , spolu s Námitkovníkem a taky Profi sadou, která vám pomůže k cíli. Dosahovat vysokých provizí hned na začátku. Koho by to nebyl sen?? Proč jít cestu dlouhou a přes překážky, když můžete vlastně vydělávat hned více. Kdo z vás si tuto otázku už položil? Kdo už několikrát. 

Dejte mi vědět:  dana@byznysmamka.cz

Cesta může být nejen trnitá, bude taková, jakou si ji vy sama uděláte. Můžete si cestu zkrátit. Vzdělávání je podmínkou úspěchu. Bez vzdělávání se nebudete posouvat dál. Samozřejmě také bez ustavičné práce – nejlépe denně. Na svých snech se musí pracovat.  

Nebo alespoň na vytvoření pasivního příjmu, pak už lze i s prací zvolnit. Lze vybudovat pasivní příjem třeba za rok, jiná to zvládne za tři roky. Je to jen na vás. 

Otázka – a co když můžu vydělávat víc je už jen na vás.  Chcete vydělávat víc? Prozkoumejte více MLM, než se do nějakého pustíte naplno. Určitě vám to dá jiný směr. Pochopení systému je složitý proces, s ebooky ale vše zvládnete levou zadní. Ověřené postupy, které fungují. 

Za celou dobu, co se sama věnuji MLM mě hrozně baví čtení a vysvětlování marketingových plánů. Jsou však i maminky, které si nechtějí nechat vysvětlit nic. Myslí si, že vše ví, že vše znají a jen jejich firma je prostě jedinečná, nejlepší a jsou velmi spokojené. Na otázky typu: Co vás vedlo k této firmě, zda provize, nebo produkt, nebo podmínky? Mi často neodpovídají. A samozřejmě je to tím, že neví. Byly vhozeny do systému, bylo jim řečeno, že budou vydělávat desetitisíce, že nemusí vlastně nic a tak podobně. Nebo otázka – Vyděláte si třeba 10 tisíc měsíčně navíc? Častá odpověď je, že ještě ne, ale jejich sponzorka ano, že u MLM to jde pomalu. Ale samozřejmě – nemusí to tak být. Je to jen na nich a výběru pravé firmy, kde můžete vydělávat ze začátku více. 

A to je špatně

Přesně toto pak kazí jméno MLM. Takové lidi jej kazí, co neumí nebo nechtějí si vysvětlit pořádně marketingový plán. Takové lidi dlouho nevydrží. Nebudou mít nikdy výsledky. Nebudou nikdy vydělávat. Pomluví nakonec systém. A to je krutá realita.

Pojďte ukázat světu se mnou, že MLM je super možností (jedinou možností), jak si vydělávat z domova třeba při mateřské. 

Kdo jde do toho také?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *