Byznysmamka

Dokážete uznat, že jiné MLM je lepší??

Děláte nějaké MLM – daří se – nedaří … to ostatně víte samy 🙂
Setkávám se hodně s těmy, co dělají jedno MLM a jsou zarytě jen názory přitvrzení jen k tomu jednomu MLM, i když se jim nedaří. Nechtějí slyšet o tom, že by se jim mohlo dařit …
ALE….
Když vidím inzeráty, jaké kolují po stránkách, ráda jen tak poradím, a hodně lidí v tom vidí, že je chci přetahovat ….. nechci – chci jen poradit, a samozřejmě když vysvětlím systém, ukážu jiný směr, kde to opravdu vydělává, samy uznají, zda ano, či ne.
Dostala jsem i názor, že holt každé MLM jde pomalu, že výdělky v korunách, stovkách po dvou letech jsou vlastně v pořádku. Nejsou!
Ale já ukazuji směr jinam – bez prodeje lze vydělávat u některých firem i více tisíc hned první měsíc. Jde to – stačí číst marketingové plány, podmínky ….
 
Spousta lidí mi i řekne – MY TU ŽÁDNÉ POVINNÉ OBJEDNÁVKY NEMÁME – prosím vás – nešiřte tuto dezinformaci dál … lidi mne sice odmítají, protože všude vlastně není slibováno, že povinné objednávky nejsou – ale jsou – pokud se bavíme o nároku na provize – musí každý udělat objednávku – a některé firmy mají za 800Kč jiné i za 4 tisíce 🙂 takže chtějte ty marketingové plány, chtějte tyto informace, a hlavně Vy, kteří nabízíte nějaké MLM – říkejte pravdu o těchto podmínkách 🙂
Pak se ke mě lidi vrací, že jsem vlastně měla pravdu, a už jim uteklo třeba i více času, když už se mnou mohli dávno začít vydělávat 🙂
A ne malé částky ….

Doporučuji vyzkoušet vám více MLM společností. Věřím, že se najdete i v jiných firmách, ono pokud se rozcházejí sortimentem, lze jich dělat třeba i více MLM. 2-3 jsou takové v limitu. Ale jen pokud nejsou sortimentem podobné. Jinak to nebude fungovat.

 

Ono se říká: těžko se sedí na více židlích najednou

Ale firmy mají i nízké podmínky povinných objednávek. Musíte na to koukat. Samozřejmě pokud vás baví prodej, tak je to nejspíše pro vás jedno. Ale pokud na prodej nejste tak jako já – tak právě koukám na ty povinné objednávky, na výšku provizí ze začátku a taky složení produktů. 

Přeci jen už jsem ve věku, kdy jsem vyrostla z toho si kupovat levné plastové kýče, levnou kosmetiku, doplňky stravy, co nefungují – ale pocit, že jsou levné mi to „připomínal“ více. 

Teď jedu kvalitu.

Jak jste na tom vy??? Taky koukáte radši na cenu? A ve finále složení je vám jedno? 

Ono vaše tělo vám jednou poděkuje. Stáří se nezastaví. A dětem už vůbec nechci podporovat tento styl levných a ve finále i nekvalitních věcí. Nebo ještě hůř, co může i ničit jejich zdraví. Ono třeba některé éčka pro děti třeba vůbec nejsou a maminky vesele kupují cukrovinky dál. 

Otevřete se novým možnostem … I jako já k tomu dříve či později dojdete také… 

Určitě si říkáte po přečtení článku: ona ta Byznysmamka má opravdu pravdu. Ta kytka nalepená na okně jako mucholapka opravdu je šílená. Nebo ten kolagen, co používám opravdu nemá takové složení, jaké bych si představovala a nefunguje mi. Nebo ty provize opravdu jen pár korun a makám na tom od rána do večera, rok, dva …. Není to tak, co mi bylo říkáno na začátku.  

A přesně o tom MLM je ….číst marketingové plány, číst složení produktů a zjisti si původ odkud třeba zboží jde. 

Stačí kliknout na knížku a dostanete se na ni, najdete zde spoustu rad a tipů, jak dělat MLM úspěšně, jak zvládat námitky zájemců. Super bonusy, které vás posunou dál. Jinak, než kde jste, tam, kde jste chtěla být na začátku, ale po pár měsících se vám to tak neukázalo. 

A taky profi sada pro každé MLM – pokud nejste tvůrčí typ a neumíte být magnetem na nové zájemce. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *