Byznysmamka

Jak najít ten správný přivýdělek?

Velká chyba všech začíná tam, kde je základ všeho. Pokud si najdu vhodnou firmu, která se zabývá marketingem, musím si přečíst podmínky – marketingový plán

To je zásadní chyba, co dělají všichni. Nečtou. Nechají si říci podmínky od svého sponzora, který je k tomu přivedl a tím to hasne. 

Zkreslené představy o tom, že se registrujete, že hodíte něco na sítě a vlastně se vám pohrnou zájemci. Nemusíte prodávat, nemusíte registrovat, nemusíte nakupovat – vlastně nemusíte nic a budete vydělávat. 

Zní to všechno krásně, že?

Ale jaká je ve finále realita?? Nikdo se vám z vašich přátel neozve, nemáte žádné registrace, nemáte žádné výdělky, jen jste očekávali, jak to pomaže, jaký bude velký zájem, protože je to vlastně tak jednoduché. 

Kde se stala chyba???

U vás. Jen u vás – protože jste si nepřečetli zásadní věc, podmínky, marketingový plán. 

Pokud si vše přečtete ještě před tím, než se registrujete, ušetříte si spoustu času, nervů a i vlastně peněz ve finále. 

Nejde začít bez objednávky – ať už ji prodáte, nebo si nakoupíte pro sebe, to je na vás. Ale vy musíte být aktivní objednávkou – pokud nejste, nejste plnohodnotně registrovaní. A pokud se vám podaří někoho pod sebe registrovat, nebude vám náležet provize. 

Následuje velké zklamání … protože jste vlastně nic nemuseli, nic nakupovat, nikoho registrovat, ale povedlo se a provize vám nenáleží. 

Ale jak najít ten správný přivýdělek?? 

Jednoduchá rada – čtěte marketingové plány. Z marketingových plánů lze i vypočítat, jakou provizi získáte od začátku. Co je reálné. 

A sami si můžete říct: 

Některé firmy mají 3% provize na začátku, některé i 20%. A to už je pěkná provize za přivedeného nováčka. 

Ráda vám ukážu směr, kterým se můžete vydat jako já – naučím vás i své postupy. Napište mi na facebook a můžete se mnou i spolupracovat. 

Stačí mi napsat zprávu, zašlu vám informace, jak pracuji já. Klikněte na ikonku – těším se na spolupráci

Vzdělávací materiály pro vás jsou nachystané. Stačí najet nahoře v menu – Moje nabídka a veškeré ebooky jsou vám k dispozici. 

Naučit se dělat MLM úspěšně je snadné. Jen je potřeba vědět pár správných informací

Prošla jsem marketingové plány spousty firem, vím, jak fungují, jaké jsou podmínky, jaké jsou povinné objednávky, kde je nutný prodej a kde není. Moje znalosti předávám dál, bez zbytečné omáčky okolo, aby jste nemuseli prošlapávat cestu pokus – omyl a mohli rovnou začít vydělávat. 

Nemusíte čekat tři roky na výdělky …. můžete je mít hned. 

Tento ebook jsem napsala pro všechny, kteří už dělají MLM, ale nedaří se jim. Lze i pro začátečníky. 20 jednoduchý kroků k úspěchu, které když budete aplikovat do vaší práce, začne se vám dařit. 

Klikněte na ebook a tam jej najdete.

K práci též využijete Námitkovník, protože s námitky se budete setkávat denně. Denně při práci dostanete několik námitek. Pokud je budete správně „argumentovat“, budete blíže k vašemu cíli a budou se vám dařit více registrace. 

Vysvětlit totiž nováčkům, že to, co již slyšeli, není pravdou je super. Uvidíte sami změnu. Klikněte na knížku a najdete ji tam. 

Profi sada je pro vás nachystaná tak, že můžete ihned začít pracovat. Nemusíte vymýšlet úvodní texty, které registrují, nemusíte tvořit příspěvky a inzeráty, které jsou magnetem na nové registrace. Máte vše ihned připraveno. 

Bonus navíc: návod Jak rozjet MLM za týden. 

Nejvíce prodávaná knížka – klikněte na ni a taky ji musíte mít. 

Pracovat z domova nemusí být jen snem, můžete ho žít. 

Ale zapomeňte na to, že nic nemusíte, že to bude snadné, jak vám někdo na začátku řekl. 

Práce v MLM je opravdová makačka, která stojí za to. 

Čím více pracujete na začátku – první roky, tím méně pracujete další roky. Tvoří se vám totiž pak renta. Pasivní příjem. 

A co si budeme – po tom touží každý. Opravdu každý je rád za to, že nemusí pak už ve finále moc pracovat, a peníze mu chodí na účet. A o tom to je – pouze pro vytrvalé. 

Tak jak jste se rozhodli?? Je ten váš přivýdělek, co zrovna děláte – ten správný? Stojí za to? Vyhovuje vám? Máte provize aspoň 5 tisíc měsíčně jako přivýdělek?

 

To vše je opravdu na vás – můžete mít i více. A to vás naučím. 

 

Setkávám se zatvrzelostí těch, co dělají nějakou firmu. Napíší vám, jak jsou spokojené, jak výdělky zatím tedy nemají, ale budou mít, protože jim to řekl sponzor. A to je ta chyba – proč by jste nemohli mít výdělky hned? JDE TO! Jen číst marketingový plán. Vědět, která firma za to stojí a nebo si nastavit kolik musíte registrovat měsíčně nováčků a kolik produktů prodat. Vše si můžete propočítat. 

A pak ve finále nemusíte stále dál a dál psát na jiné inzeráty. 

Můžete se věnovat jedné firmě – naplno. Pokud má složitější marketing. Pokud jednoduchý, můžete mít i více firem, které se doplňují sortimentem. 

Klidně mi napište vaše postřehy …. budu ráda za zpětnou vazbu na článek. Jestli jste se v tom už třeba taky viděli, že vám někdo na začátku řekl, jak to bude snadné. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *