Byznysmamka

Od plotny k počítači

Předvánoční čas. My – maminky kmitáme od rána do večera mezi dětma, úklidem, pečením, zdobením, balením dárků a tak dále a tak dále. 

Mě to tedy hrozně baví – ten čas miluji. A nezapomínám ani na práci, i ta je velmi důležitá. Bez peněz nejsou Vánoce, že?? takže pracovat se musí, i když by bylo spoustu výmluv proč to nejde …. 

Poznáváte se v tom také? Děláte práci z domova, ale lítáte jako namydlený blesk od plotny k počítači? Je to zcela normální. 

Tento čas musíte využít naplno. Měsíce před Vánoci jsou totiž nejvíc štědré ze všech, proto samozřejmě kdo chce peníze, musí tuto situaci využít naplno a makat. Však si můžete po Vánocích oddychnout … tedy alespoň ty, které chtějí. 

Já třeba jedu konzistentně víc a víc, práce mě nabíjí, a pokud jede podle plánů, registrace se jen hrnou, tak i to mě motivuje dál pracovat. 

Nevím jak vy, ale moje domácnost nevypadá jako po výbuchu, stíhám průběžně vše. Musíte si vše rozvrhnout a v každé volné chvíli něco udělat. 

Mám napečené 4 druhy cukroví, zabalené dárky, vše připravené, naplánované, a proto mám i čas pracovat. 

Nevymlouvám se na děti, na čas, na to, že to nejde. 

To si prostě nemůžu dovolit. Nejde to …

Kdo se vymlouváte, tak práce z domova pro vás nebude vhodná a najděte si raději klasické zaměstnání, choďte tam povinně od – do a plňte vše, co se po vás chce.

Moje představa je ale jinde… toto bych už nikdy nechtěla dělat. A možná to mě motivuje a žene kupředu s tím, že chci pracovat z domova. 

Jak efektivně pracovat, jak si vše připravit. Zorganizovat – naplánovat – je cílem. Bez plánování práce to nejde. 

Budete potom dělat právě to, že nebudete dělat nic a budete hledat ty výmluvy, proč nepracujete. 

 

To je špatně

Plánujte. 

Pracujte podle vašich plánů.

Plány neměnit. 

Pracujte konzistentně. 

Nenechejte si nabourávat plány.

Říkejte NE. 

 

Plánovač získáte i v ebooku: Námitkovník  – kde je sepsáno 40 nejčastějších námitek v MLM nebo v podnikání obecně. Zpracované odpovědi, které budou rozhodující pro registrace a nákupy. 

Určitě se vám také bude hodit PROFI SADA k MLM – kde máte vše připravené k práci, usnadní vám to hodiny psaní textů, hodiny tvorby inzertních fotek a fotek ke sdílení. Navíc i s návodem : Jak rozjet MLM za týden. 

A celkový návod: Jak začít dělat MLM úspěšně – je tu také pro vás jako skvělá pomůcka. 

Žádná omáčka okolo, ale rovnou vše k akci, jak pracovat, co dělat, aby jste byly magnetem na nové registrace. Tvoříte síť? Tak ebook musíte mít. 

Využijte tento předvánoční čas naplno. Uvidíte, že budete na konci roku spokojené. Věřte mi. Roky zkušeností, které vám můžu předat a vím, co a jak dělat a co taky nedělat. Inspirujte se, učte se od lidí, co opravdu mají výsledky, prokazatelné výsledky. 

S novým rokem začne nová šance. Dáváte si předsevzetí? Moje bude zase určitě plné práce. Pracovat z domova mě baví, už nemusím tak naplno. Vybudovala jsem si už i pasivní příjem a přeji ho všem šikovným maminkám, které ví, že bez práce nejsou koláče. 

To je holý fakt. Kde chcete být vy příští rok?? Stále na stejném místě? Nebo se chcete posunout? Co jste pro to ochotné udělat? Vystoupit ze zóny komfortu? 

Pojďme do toho naplno

Myslím, že nechcete jen snít, myslím, že chcete i žít, že??? Proto jste si vybraly cestu podnikání, cestu MLM marketingu, cestu, kde z domova vyděláváte peníze. 

Je to už jen ve vašich rukou – úspěch mají jen ty bez výmluv. 

Jediné, co můžu ještě poradit, je že všechny to můžete dokázat, pokud opravdu chcete.  Jsem obyčejná maminka dvou dětí, která se zvedla až z úplného dna – sama, protože jsem to chtěla. Už jsem nechtěla žít od výplaty k výplatě, nebo od mateřské k mateřské. Ohlížet se, co si můžu dovolit koupit a pak jen koukat vlastně na ostatní, jak si užívají dovolené, jaké mají bydlení, jaké mají auta, jaký mají celkový život.

 

Ano, snít je krásné, ale když vím, že si tyto sny můžu ovlivnit sama, tak jsem se do toho opravdu obula jsem tam, kde nemusím už řešit, co si koupím.  Není to sobecké, říkáte si, že nepotřebujete mít vše?? Ale co když to mít můžete? Ano, můžete. I vy – jen chtít. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *