Byznysmamka

Jak najít vhodného spolupracovníka?

Registrujeme nové členy do MLM, zdá se, že jsou nadšení, že to je pro ně super, provedou registraci a ejhle – zájemce přestane komunikovat.  Taky se vám to stává??

Nebo provedete registraci a nováček vás dokonce zablokuje na facebooku? Bez důvodů? 

Taky to nechápete?  … ANO – stává se to. Je to běžná věc. 

Spousta lidí má strašně velký zájem vydělávat, mají hrozně velký potenciál. Cítíte, jo, to bude ono – konečně někdo, kdo souzní. A pak se stane toto? … běžná věc! Nezoufejte, nebyli to ti vhodní zájemci.

V MLM může pracovat každý, není tu podmínka mít nějaké vzdělání, ale platí tu prostě jiné podmínky, které jsou na první pohled důležité. 

Jak ale najít toho vhodného?

Nikdy nemůžete soudit zájemce dle prvních vět, dle prvního napsání.  

ALE

  • gramatika – samozřejmě, nikdo nejsme neomylní, ale když vidíte, že v každém slovu je chyba, dotyčný neumí napsat souvislou větu, tak bohužel tento zájemce nebude vhodný. Protože on se pak takto bude sám prezentovat, ale nebude to na první pohled zájmové. Prostě tímto lidi spíše „odpudí“ než přiláká.
  • profil – pokud má zájemce na profilu samé „divné“ věci typu náboženství, politiky, soutěží, a prostě takové ty běžné „kraviny“ na co normální lidi nemají čas. Tak i tento zájemce nebude úplně vhod. Je zvyklý na tyto věci, hledá, brouzdá po netu a sdílí. Tyto věci ho budou od práce lákat.
  • profilová fotka – napoví taky moc. Má dotyčný kytičku na profilovce? Nebo děti místo sebe?? Tak takto taky ne. Je fajn mít krásné, poutavé fotky, ale s vámi.
  • infaři – napíšete do inzerátu jasný text, že zájemci mají psát do zprávy rovnou a pod fotkou, pod inzerátem samé „info“ „info“ „info“ ? …tyto lidi také ne. Všimněte si, že píší takto všude ke všem inzerátům. 
  • prvotní úvodní zpráva od zájemce – pokud zájemce napíše do zprávy jen třeba „info“, nebo píšu si o informace k přivýdělku, nebo dokonce začnou „tykat“? Tak to vůbec…. píše si o informace na práci, přivýdělek a tímto stylem opravdu nezaujmete. Třeba základ – dobrý den, na konci se třeba podepsat … Základní věci. Hodně lidí si myslí, že MLM není normální práce, ale šli by jste takto žádat někam o práci? Asi by vám ani neodepsali. 
  • přečtení informačního emailu – a následují dotazy, pokud se ptají na ty věci, které jsou uvedeny v textu, tak je to jasná věc, že text přečetly jen tak rychle, že zájem je jen vydělávat, bez informací. Tak takto taky ne. Neříkám o ujištění se, to poznáte, ale divit se z toho, co je napsané, to bohužel nebudou vhodní zájemci. Je nutné číst a porozumět textům. 
  •  námitka – samozřejmě, zájemce může mít prvotní námitku, kterou můžete zdolat (případně využít NÁMITKOVNÍK – kde najdete základních 40 námitek). Pokud má další pochyby, je to na vás. Vysvětlete mu to. 

Samozřejmě, že můžou být vyjímky, zájemce, který neovládá gramatiku, může používat k práci word, kde si vše napíše, word mu opraví základní chyby. Bude to pro něj složitější, ale lze to. Záleží, zda dotyčný opravdu chce. 

Úprava profilu a profilové fotky je taky na dotyčným. Může se to vše změnit. Může začít. 

I infař třeba z prvotního hlediska se může omluvit, že špatně četl inzerát. 

Nic není nereálné na sobě zapracovat. Každý může změnit svůj styl, svůj život, pokud opravdu touží si přivydělat nebo dokonce pracovat z domova. 

Práce v MLM je závislá na aktivitě. Bez aktivity, bez vzdělání to nejde. Musíte čerpat nové informace, novinky v MLM, triky, typy… Bez psaní zajímavých inzerátů to též nejde. Víte sama, že vám to nejde? Že zájemci nepíší, nebo píší, ale právě ti nevhodní? 

Jak konečně uspět a začít vydělávat?  Třeba vám pomůže návod ve 20 krocích, které když budete aplikovat, tak se vám začne konečně dařit. 

Nebo se můžete zaměřit na tvorbu. Víte, které inzeráty nejvíce zaujmou?  

Když se podíváte na facebooku do nějaké skupinky, kde se inzeruje přivýdělek, jak na vás působí jiné inzeráty? Některé bez fotky, některé z chybami, některé na fotce nečitelné …. mají zájemce?? Ty vhodné samozřejmě??? 

Protože ti nevhodní píší na vše. A ty my nepotřebujeme. 

V profi sadě najdete připravených 10 inzerátů, které jsou magnetem na nové zájemce.  5 motivačních fotek ke sdílení a zvyšování sledovanosti. Předpřipravený úvodní text, který si upravíte dle svého MLM. A nádherný BONUS navíc – návod – Jak rozjet MLM za týden . A to vše v jednom ebooku, který můžete mít hned. 

Dělat MLM je v dnešní době složitější. Opravdu je nyní tak velký BOOM … ale uspějí jen ti, kteří jsou vytrvalí – to je velké plus! Dále jen ti, co se vzdělávají. Protože pokud se nebudete vzdělávat v oboru, neposune vás to nikam.

 

Takže otevřít CANVU, napsat poutavý inzerát – vytvořit ho. Vložit na určité stránky. Mít připravené texty pro zájemce. Umět říkat ne….  jste připravení tohle zvládnout? Víte všechny postupy, jak pracovat? Kdy pracovat? Pokud ano, tak jste vhodní kandidáti a budete vydělávat. 

 

Pokud jsou názvy pro vás španělská vesnice, tak je potřeba se začít vzdělávat. 

Jdeme na to??? 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *