Byznysmamka

Facebook se zbláznil?

Prvním krokem vás navedu k nastavení dvoufázového ověření. 

Kdo ještě nemá – udělejte si to! 

Dvoufázové ověření najdete v nastavení – hesla a zabezpečení – dvoufázové ověření. 

Samozřejmě pak lze nastavit i placený status – ověření profilu. Lze dvojkombinace i na fb i instagram, kde získáte takové logo – modré „zubaté“ kolečko – ověření profilu. 

Máte pak přednostní právo na řešení problémů, budete více vidět v popředí.

Účty se štítkem ověření jsou ověřené a můžou patřit předplatitelům Meta Verified, veřejně známým osobnostem nebo značkám.  

A teď už k problému facebooku. Je to vždy období. Je nutné setrvat, vyčkat, inzerovat prostě dál. Ono si vaše příspěvky facebook seřadí dle oblíbenosti. Je nutné být stále aktivní, ač vám třeba příjde, že vaše příspěvky nejdou vidět, nikdo je nečte.  

Vytrvalost je tu nejvíc potřeba

Období zase skončí, a vy budete aktivnějšími, než před tím. Nebaví vás to? Mě taky ne, ale bohužel, pokud chci vydělávat, chci mít pasivní příjmy, bohužel musím vytrvat, sečkat, být aktivní stále. 

Facebook dělá určité změny, než se vše zase usadí, bude trvat třeba měsíc, dva …. 

 

Facebook neschvaluje příspěvky, skáčou do spamů, mažou se. Dejte pozor na vkládání stejných příspěvků. Nikdy nedávejte stále dokola, několikrát za sebou stejný text, fotku. Obměnit musíte aspoň 2x měsíčně. Pak můžete topovat. 

Pokud dáváte stále to stejné, facebook robot vyhodnotí jako spam – nebudou se zveřejňovat.  Předejděte tomu jednoduše, že budete kládat vždy jiný text, obměníte fotky, … 

Zaměřte se na „topování“ příspěvků. Vícekrát denně klidně, podle toho, jak máte čas. Ve velkých skupinách opravdu rychle příspěvky mizí – takže klidně i po hodině, dvou je dobré udělat „topování“.  

Topování a inzerce bez výmluv. Je vám to podobné? Přistihnete se kolikrát, že se vám nechce, že se vymluvíte na to a na to??

Dyť přeci pracovat lze odkudkoliv. Z postele, z vlaku, z pláže, z čekárny … 

Výmluvy už jsou jen v nás – musíte sama bojovat. Chcete peníze? Pracovat musíte… pokud nechcete výplaty, tak nepracujte. Nikdo vás nenutí. Vše je jen na vás … vy si nebudete moci dopřát to nejlepší, dopřát to nejlepší dětem, koupit si to, co zrovna vy chcete. Je to vaše rozhodnutí. Vy si tu můžete určovat výšku platu. 

Další pravidlo je, že musíte být více aktivní i v diskuzích. V „likování“ příspěvků jiných. Budete více „rozklikávána“ a právě to nabádá pak fb pracovat tak, že budete více vidět vy. 

Kdo vytrvá - ten vyhrává

Bez práce nejsou koláče, známá věta používána v pohádkách. Opravdu je to tak. Polovičně pravda. V MLM si můžete vybudovat pasivní příjem, tedy později bez práce koláče budou. Jen je třeba na tom řádně zapracovat. A makat třeba 5 – 10 – 15 let. Každému to jde jinak, záleží také na firmě a na marketingovém plánu. 

Nevíte, zda máte zrovna vy – ve vaší firmě dobrý marketingový plán? Napište mi. Koukneme se na to. 

A pokud jste začátečník, nebo i pokročilý, kterému se zrovna moc nedaří a chtěla by jste jiné výsledky. Výsledky ve formě provizí. Každý měsíc. 

Mám pro vás nabídku vzdělávacích ebooků. 

Všechny ebooky jsou vhodné pro všechny MLM, je jedno, jakou firmu máte, informace a letité zkušenosti, kde získáte know – how – bez zbytečné omáčky okolo, ale rovnou akce. Pracujte tak, jak pracují úspěšní.  Duplikace je jednoduchá. Jen vaše vytrvalost je tu podmínkou. 

Na co ještě čekáte?

Pusťte se do akce hned teď. Nikdy nebude vhodná doba na to, že začnete. Vždy je vhodná doba teď hned. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *