Byznysmamka

Jak inzerovat na facebooku

Říká se, že inzerce na facebooku už dávno nefunguje. Za mě můžu říci, že to není pravda. Inzerce na facebooku funguje a registruji tak nejvíce lidí. Facebook je největší sociální síť, která jede. Instagram a Tiktok jsou až na dalších místech. Pak třeba lze využít i některé inzertní portály, ale úspěšnost je stále největší na facebooku. 

Na facebooku je totiž nejrychlejší i komunikace. To je plus. Než řešit vše přes emaily. Ze zkušeností vím, že to je zpomalené, navíc třeba urychlené registrace, které ve finále jsou opravdu zbytečné. 

Ovšem oříšek bývá najít vhodné zájemce na spolupráci. Ono je spousta lidí, kteří hledají přivýdělek, kteří hledají přilepšení …. ALE …. když si s nimi začnete psát, zjistíte, že nejsou pro tuto práci vhodní adepti.

Musí se takové lidi selektovat, pokud chcete úspěšný tým. Tým, který bude pracovat. Bohužel i odmítnout zájemce musíte. 

Úspěšný tým musíte cítit z prvních vět

MLM přivýdělky nejsou pro každého. Je nutné mít základy na počítači, umět tvořit, umět psát texty, poutavé inzeráty, umět vysvětlit. 

I když veškeré dokumenty zašlete svým registrovaným, to jak s nimi naloží, je už na nich. Může inzerovat vašimi inzeráty, může posílat váš text, ale když dál sepíše text s chybami, tak už zájemci vidí, že tudy cesta nevede. A radši si najdou někoho jiného. Pokud si nevíte rady, používejte opravy textů třeba i ve wordu. 

Nelze nikoho nutit, nikoho uhánět. Pokud dotyčný nechce vydělávat, nechce pracovat … je to bohužel jeho chyba, vina ….

(to, že pak svádí vinu na systém práce, na MLM a celkově na vše, nedělejte si z toho nic. Je to běžná věc).

Když se podíváme na úpravu textů, inzerátů, musíte si s tím vyhrát. Vžijte se do pozice „hledače přivýdělku“ – reagovaly by jste na takový inzerát, který máte? Máte všechny písmenka stejné? Neběhá vám mezi písmeny jiný font? Hrubky? 

Vyzdvihněte pouze důležité body, více informací napište zájemcům ve zprávě. 

  • pište poutavě
  • nelžete
  • napište nejdůležitější body
  • mějte cílovou skupinu
  • odmítejte ty nepravé
  • naučte se být profesionálem

Inzerovat je nejlepší každý den. V čase, kdy nejvíc lidí je na internetu – je večer. Samy uvidíte, které časy se vám nejvíce daří. Doporučuji od 21. hodiny. Záleží na vaší cílové skupině. 

Vložte inzeráty po částech, třeba po 10 inzerátech na velké skupiny. Dejte třeba hodinu pauzu a zase pak můžete přidat další inzeráty. Je to kvůli blokacím. Vyhněte se jim. Je to pak nepříjemné, když nemůžete vůbec používat facebook. Samozřejmě je to velká brzda, ale ne zastavení. Lze pak pracovat i jinak.

Zde platí už pak jediné pravidlo: 

Žádné výmluvy

Ano, toto bývá časté, furt se na něco vymlouvat. Určitě se i vy přistihnete, jak se na něco vymlouváte. Má to tak každý. Naučte se s tím bojovat. Nevymlouvejte se, že to nejde, že nikdo vám nepíše, že jste blokovaní, že nejste vidět, že nemáte registrace …. vše je pouze vaše vina, chyba, že se tomu nevěnujete. Pokud se tomu věnujete, nevidíte výsledky, asi se tomu věnujete málo. 

Pokud v tom stále tápete, nevadí, mám pro vás ebooky, které vám pomohou v této cestě. 

Možná máte problém ve zdolávání námitek od zájemců.

Často slýcháte, že je to moc drahé, že to je pyramida, že nechce nic kupovat, že nechce nic prodávat, že je to prodej, že je to letadlo, že co by tomu řekla rodina a přátelé, že už něco podobného zkoušela …. Námitek je spousta a zde je pro vás připraveno 40 nejčastějších námitek a jak na ně správně odpovídat.  

Námitkovník 

Nebo vás trápí, že neumíte napsat krásný a poutavý inzerát? Napsat úvodní text, který prostě zaujme na první moment, nebo navíc ještě možnost přidávání obsahu a tím zvyšování sledovanosti. Vše je připravené v PROFI SADĚ 

A jak celkově začít dělat MLM úspěšně, se dozvíte v ebooku: Jak začít dělat MLM úspěšně – kde je 20 kroků, které vás povedou k rozjezdu. K úspěchu. 

Všechny tři ebooky jsou skvělými pomocníky, které prostě potřebujete k tomu, aby jste byly úspěšné Byznysmamky.  Nemusíte se učit roky, zkoušet cestu pokus omyl, ale můžete jít rovnou k cíli. Rovnou na výdělky, protože o to vám všem, kdo jste začaly dělat MLM firmu, JDE! 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *