Byznysmamka

Nechci si dělat zásoby, které nevyužiji nebo neprodám

Často slýchám, že by byl velký zájem o spolupráci s firmou MLM, jen si nechcete dělat velké zásoby. Máte obavy, že zboží neprodáte, a budete mít jen velké nákupy a žádné výdělky. 

Co kdybych vám ukázala, že to jde i jinak???

Pracuji pro tři firmy MLM najednou a ani u jedné nedělám žádné zásoby. Nakoupím si pouze to, co já sama domů potřebuji, co já sama spotřebuji. 

Výběr firmy je velmi důležitý. 

Uvedu příklad:

Firma, která se zabývá parfémy, nebude tak perspektivní, parfém si přeci jen nekupuji každý měsíc, vydrží mi delší dobu. Tedy určitě bude pro mě výhodnější firma, kde si koupím třeba aviváž, kterou za měsíc spotřebuji při běžné spotřebě. Nebo kolagen, který je jako měsíční balení. 

Nemusím tedy prodávat – pokud nechci sama. Nemusím tedy dělat zásoby, není důvod. Splním si podmínku nákupu pouze pro sebe. 

 

A to už je jiná, že?? Vede vás toto k rozhodnutí začít? Nebo vás to brzdilo???

Můžete mi napsat do emailu. Poradím, jaká firma je v tomto dobrá, která naopak není. 

Pokud máte svůj e-shop, pokud máte svojí prodejní skupinku, nevadí vám prodávat, tak volba MLM firmy už může záviset pouze na marketingovém plánu a provizích. 

Ještě jeden malý TIP 

Víte, že lze nakupovat za provize i zdarma?? 

Víte, že můžete i ušetřit spoustu tisíc za běžné nákupy do domácnosti, které stejně děláte? 

Třeba právě drogerii, dekorace, bytové doplňky atd můžete mít velké objednávky a neplatit za ně tisíce, nýbrž třeba 1Kč! 

A to už se vyplatí, že?

MLM firmy nejsou o tom, že můžete jen vydělávat, můžete i nakupovat zdarma. Jak se vám zrovna hodí. 

Líbí se vám i tato varianta?? Spousta maminek hledá způsoby jak ušetřit tisíce, za běžné nákupy. Tak i v tomto vám může vhodná MLM firma pomoci. 

Čtěte pozorně marketingové plány. Není nic jednoduššího. Pak volit už jen dle sortimentu firmy MLM a taky je hodně rozhodující výše provizí. 

Krásně napsaný návod : Jak nakupovat balíčky za 1Kč najdete zde v  odkazu níže 

V případě zájmu o spolupráci mi můžete napsat… naučím vás vše. Probereme možnosti. Jestli máte nějakou firmu, povím vám plusy, mínusy… 

Samozřejmě, pokud děláte už nějaké MLM – tak jednoduché návody najdete pro zdokonalení v oboru v těchto knížká. Ebook najdete na webu. 

Námitkovník  – velký pomocník na zdolávání námitek, se kterými se setkáváte a budete setkávat denně. 40 nejčastějších námitek a jak na ně odpovědět.

Bonus navíc: Plánovač  – návod pro vás.

Profi sada – pomocník s připraveným obsahem. 10 inzertních fotek, které jsou magnetem na nové registrace. 5 motivačních fotek ihned ke sdílení. Předpřipravený úvodní text k upravení dle toho, jaké MLM děláte. 

Bonus navíc: Jak za týden rozjet MLM

Jak začít dělat MLM úspěšně – jednoduchých 20 kroků k úspěchu. Zjistíte, že snadno jde budovat byznys. 

Bonus navíc: Tajemství úspěšných. 

Bez těchto pomocníků se neobejdete, pokud jste začátečník, nebo pokud se vám nedaří. Jednoduché návody, které jsou napsané pro všechny. Bez omáčky okolo, rovnou akce. A to je to, co je potřeba k MLM nejvíce. Správné rady a tipy. 

Už víte, že MLM není o tom si dělat zásoby?

Vydělávejte, nakupujte si zdarma, využívejte všeh výhod, které MLM nabízejí. Nikde jinde takové výhody nejsou. Žádný obchod vám nedá nákupy zdarma, jen za to, že doporučíte dál … Kde tedy radši nakoupíte? Už vím, že jste pochopili systém práce a výhod, které můžete mít. Ráda vás provedu světem MLM firem. Napište mi. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *