Byznysmamka

Období temna

Uklidním Vás - má to tak každý

Začnete dělat MLM nebo jakýkoliv jiný byznys. Máte velké nadšení, očekávání, ale příjde brzy období temna. 

 

Někdo to má ihned po registraci. Registruje se, udělá velký krok do neznáma a tím to pro něj končí.  Nezačne ani pracovat, možná si nepřečte ani dokumenty k práci. 

 

Netuším vůbec proč se to tak stává, ale tohle je velká chyba.

Toto je pouze ve Vás – je to vaše cílevědomost!  Vy se takto okradete o možné výdělky, o pasivní příjem. S tím jste do byznysu šly, aby jste vydělávaly. Proč nepracujete? Proč nepokračujete? Proč nejdete tedy za svými sny. 

Už od začátku víte, že hledáte přivýdělek, práci z domova… že chcete pracovat z domova, pracovat na tom, aby jste po mateřské nešly do práce. Proč to tedy vzdáváte? 

Proč jste se vůbec tedy registrovaly?

Zásadní otázka – proč? Odpovězte si na ni – děláte to pro sebe, pro své děti, pro svou rodinu. Chcete se mít lépe? Proč nejdete za svým cílem? Co jste si daly před registrací?

Nikdo vás v práci z domova nebude honit, nebude nad vám stát a říkat vám, co máte dělat. 

Dostaly jste příležitost, informace, dokumenty jak pracovat, jak vydělávat, ale končíte ihned po registraci. 

Povím Vám i to, že je normální, že pracujete tvrdě a několik hodin a výsledky nevidíte. Je to tak taky v pořádku. Někdo je šikovný, vidí výsledky ihned. Jiný zase třeba až za dva měsíce. Ale je zde opět to důležité – vytrvat. Nevzdat to. Pokračovat. 

O ničem jiném podnikání není - jen vytrvat

Pokud opravdu chcete krásné výdělky, pokud chcete pracovat z domova, tak vytrvejte, pracujte, dávejte si i pauzy, nehroťte byznys. Příjde Váš čas. Věřte mi. Máme to tak všichni. Nejste v tom sama.

Já taky měla takové období. Začala jsem, ale nepřestala jsem, pár registrací jsem udělala, krásné příjmy naskakovaly. Pak přišlo i moje období temna. Po roce mi to nešlo. Registrace nepřibývaly. 

Ale vytrvala jsem

Vytvořila jsem si díky vytrvalosti kvalitní pasivní příjem. A o to určitě jde i Vám, že? Takže co uděláte dnes?? Co uděláte proto, aby jste se opět rozjela? 

 

Rozhodíte ihned sítě? Napíšete 20 inzerátů? Oslovíte 10 lidí? Uděláte 2 „storíčka“ a 2 „reelska“ ? 

Gratuluji - překonala jste období temna

A teď hurá do práce

Třeba se vám bude hodit skvělá pomůcka, bez které nejde dělat byznys. Námitky totiž dostáváte ze všech stran a ty vás pak možná sráží k tomu, aby jste přestala, protože nevíte, jak správně argumentovat – zkuste  NÁMITKOVNÍK nejen k MLM

A pokud už opravdu nevíte kudy kam, tak vám pomůže e-book: Jak začít dělat MLM úspěšně – 20 kroků k úspěchu a navíc Tajemství úspěšných 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *