Byznysmamka

Hledám manuální práci

Pokud pracujete na facebooku, každý den narazíte na příspěvek, že někdo hledá manuální práci. Stále dokola lidé hledají manuální práci.  Ano, říkám si, proč ne? Ale na facebooku opravdu nic jiného než MLM nebo dokonce tedy podvody, nenajdete. 

Manuální práce jsou už dávno pasé. Je tu možnost obejít fabriky ve vašem okolí, zeptat se tam. Ale většinou takové práce dostávají invalidní důchodci. A víte, jak taková práce vypadá?? 

Zapojit se musí celá rodina, aby se zvládlo plnit normy, limity, počty, všude nepořádek, všude součástky. Což ani s malým dítětem nejde takto mít. Opravdu maminky mají zkreslené představy o manuální práci. Že si něco budou tvořit po večerech, když už děti spinkají. A výdělky za tyto práce?? Co se zapojí celá rodina? Max 3 tisíce měsíčně. 

A tohle určitě nechcete žádná z vás maminek, že? 

Pokud nemáte to štěstí, že můžete mít ze svého zaměstnání home office, tak jediná možnost pracovat z domova je forma MLM – multi – level – marketing. Více úrovňový marketing se dá dělat prakticky odkudkoliv. Z hřiště, z čekárny, z vlaku, z pláže … 

 

Pracovat můžete kdykoliv, kdekoliv a čas si právě přizpůsobit rodině. Není to nic těžkého, jen si zorganizovat čas a najít si minimálně 2 hodinky denně.  Na přivýdělek to stačí. Pokud pak chcete víc, tak určitě budete potřebovat více času. Samozřejmě pak jak se vám rozjede příjem – i pasivní, tak už pak času méně a méně. Je to pak jen o kvalitě týmu. 

Takže krutá realita manuálních prací je jinak. 

Obálky, propisky – to jsou už známé podvody. A víte co? Taky jsem kdysi naletěla. Chtěla plnit obálky, poslala jsem žádost, oni že mi pošlou za ofrankovanou obálku dokumenty. Došel mi dopis, s různými pracemi, jsem si vybrala plnění obálek pro nějaký klub. Chtěli poslat 700Kč na vstupní dokumenty jako zálohu, tak jsem poslala. Přišel mi pouze dopis, ať tuto práci dělám úplně stejně – že vybírám od lidí takto peníze a pošlu jim tento dopis!!!  HNUS!!

Pak lze ještě manuálně pracovat tak, že nabídnete, co umíte

 

Co umíte? Háčkovat, plést, šít, korálkovat, dělat ze skla, z keramiky, malovat …. atd.?  

 

Nakoupíte si materiál, budete tvořit. Budete trávit na výrobky hodiny a hodiny práce. Pak je musíte prodat. To je náročný proces, který není jen tak a většinou musíte nakoupit materiál, což je třeba i v řádech desetitisíců i více. Pak si zřídit e-shop, nebo najít odběratele. Nic lehkého.  

 

Proto nejlepší možností je MLM. Začít lze s minimálními náklady a výdělky jsou vyšší a tvoří se pasivní příjem. Ten mít z manuální práce nikdy nebudete. 

 

Takže co by se vám líbilo více??? 

 

Pracovat manuálně nebo přes počítač?? 

 

Ještě vám k tomu samozřejmě pomůže ebook: 12 mýtů o MLM – který si tu stáhnete zdarma. 

 

Také ebook : Proč se Vám nedaří v MLM 

A pak pokud se do toho pustíte, vyberete si  tu správnou firmu, která nemá tak vysoké nároky na povinné objednávky, má vysoké provize ihned ze začátku, tak máte vyhráno. 

Postupy jak pracovat najdete také na webu. V ebooku: Jak začít dělat MLM úspěšně a ještě k tomu jako bonus Námitkovník – na řešení námitek. 40 podrobně zpracovaných námitek a jak na ně odpovídat. Z reálné praxe. 

Chcete začít vydělávat? Není nic jednoduššího, než mi napsat

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *