Byznysmamka

Hledají práci, přivýdělek a pak se vymlouvají???

aneb časté výmluvy lidí , když nechtějí pracovat

Lidé jsou různí, ale dokážete si představit, že chcete žádat o práci a tam jim řeknete, že se rozmyslíte? Že jim napíšete za týden, za měsíc?  Myslíte, že na vás budou čekat s otevřenou náručí??? Já myslím že rozhodně ne. Pokud vy nechcete, tak bohužel…

Někteří se vymluví, že nemají čas … 

Jako takový lidi očekávají tedy peníze bez práce. Myslíte si, že to tak jde?? Nepracovat a mít třeba 2x měsíčně výplatu??? 

Pokud chci vydělávat, nebudu se vymlouvat, že nemám čas. Každý si čas může přizpůsobit a pokud má potřebu se na toto vymluvit, tak bohužel, nikdo s takovým člověkem nebude spolupracovat. Je to jen na něm – buď chce, nebo nechce. Nic mezi neexistuje.

Výmluva na nemocné dítě bývá nejčastější. Samozřejmě, když vaše drobečci stůňou je to velmi nepříjemné, i já sama bych radši trpěla za ně sama. Ale mám názor takový, že peníze prostě potřebuji vydělávat, i když jsou nemocní. To nemění nic na situaci, že možnosti jsou – pracovat na telefonu lze, můžete třeba i u nich přímo ležet. Být jim nablízku. 

Takže výmluva, že to nejde?? Vše jde, když se chce. 

Poslední dobou se setkávám hodně s „výmluvou“ typu úmrtí v rodině. Chápu, respektuji … ale toto do práce prostě nepatří. Patří to k životu a do práce si taky nedovolíte nezavolat, že třeba nepříjdete, nebo uvést důvod, že máte pohřeb. Ale důvod, že nebudete pracovat už nikdy?? Vůbec nerozumím, pokud zájemce má zájem o práci, napíše, domluví se, ale nakonec se vymluví takto. Chápu, mě třeba svěřovat se s takovým problémem nemusí. Stačí napsat třeba – ozvu se za týden, za měsíc … 

Jednou jsem se setkala i takto se lží dokonce, což mi příjde strašné. Vymluvit se, že umřel tatínek a přitom to není pravda!! Takový člověk by si měl sáhnout do svědomí. Přitom je tak snadné napsat, že nakonec nemá dotyčný zájem.

Zkuste místo výmluv se tomu postavit čelem a napsat narovinu, jak to je. Ušetříte si tím spoustu „trapasů“. 

A taky, kdo by chtěl spolupracovat s takovými lidmi, co se na něco stále dokola vymlouvají?? 

Oni sami nebudou nikdy úspěšní. 

Jste to právě Vy, co nehledáte výmluvy? Chcete vydělávat?

napište mi, ráda vás provedu světem on-line příjmů, které vám přilepší do vaší peněženky. Nebo úplně změní život od základů. Vše je jen na vás – výmluvy tu nejsou na místě. 

Nic jiného než  JE ZÁJEM NEBO NENÍ ZÁJEM – neexistuje. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *