Byznysmamka

Kde seženu dalšího zájemce? Klienta?

Chcete, aby vám zájemci psali sami?

Kdo dělá v MLM, tak moc dobře ví, že je problém to, kde brát stále nové a nové zájemce. Nechce se vám uhánět lidi, oslovovat, ale chcete aby vám psali zájemci, klienti sami??

Zkusíme se na to podívat, jak by to mohlo jít samo? Chcete?

Jednoduchý návod je v inzerci. Pokud nechcete oslovovat lidi napřímo, psát nevyžádané zprávy, tak inzerce ve skupinkách na facebooku je nejlepší cesta. 

Vypadá to v reálu tak, že vložím inzeráty na více skupin, třeba na 10-20 skupinek. Skupiny musíte vybírat vhodně k tématu. Např. skupiny o maminkách a dětech, skupiny o přivýdělkách, skupiny o práci z domu. Skupina by měla být aktivní a měla by mít alespoň 10 tisíc členů a víc. Nedoporučuji skupinky typu MLM práce, tam jsou většinou ti, co už MLM dělají, takže menší šance na nové zájemce, klienty. 

Inzerát musí zaujmout, vhodný text a taky vhodný obrázek, který zaujme jako první. Musí být stručný a jasný a dávat podnět zájemci, že vám má napsat do zprávy.

Inzerát typu: Nabízím přivýdělek pro maminky na mateřské, které si chtějí přilepšit o pár tisíc měsíčně navíc. Jednoduchá práce přes PC, žádný prodej zboží nedělám. 

Dodám – pište mi do zprávy a to je kouzlo úspěchu. 

Po chvíli mi začnou chodit zprávy, první zájemci … Teď už je to jen na vás. Musíte mít taky vhodnou nabídku. Jak si sepsat vhodný úvodní text, který zaujme, aby se k vámi zájemci přidali a začali s vámi spolupracovat. Nutno podotknout, to je vše už jen na vás, jak zájemci podáte představení společnosti. Firmy MLM se liší – hlavně vypíchnout marketingový plán, odměny a pozor – i opravdu říct, jak to je s plněním povinných bodů v případě, že chcete mít nárok na provize. Setkávám se hodně s názorem, že nikdo nemusí nic a budou vydělávat. Tak takto to bohužel nefunguje. A pak to kazí jméno MLM jako obecně. Což je škoda, protože MLM je jedinečný systém, kde můžete vybudovat krásný pasivní příjem. 

Chcete další typy inzerátů? Klikněte na tlačítko a napište mi 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *