Byznysmamka

Jaké MLM si vybrat??? Je to složitá otázka

Vybrat si MLM je těžké, musíte koukat na marketingové plány

Vybrat si hned první MLM, které vám bude nabídnuté, je špatně. Hodně maminek se do toho pustí po hlavě, slyší totiž, jak je to konkrétní MLM super, a jak si začnou vydělávat hned 20 tisíc měsíčně a ani nemusí nic moc dělat. Takto vidím spoustu inzerátů, že je takto MLM nabízeno. Vše je špatně.

Pokud někde vidíte, že nemusíte nic dělat a budou vám chodit peníze, tak se mějte na pozoru. Stačí si nechat zaslat marketingový plán. To je základ – co musíte chtít!

Pokud nerozumíte marketingovému plánu – tak se do MLM vůbec nepouštějte, nebo si najděte mentora, co vám poradí. 

Kdykoliv mi můžete napsat, spolu s poslaným marketingovým plánem a já vám ráda poradím 

Pokud marketingovému plánu rozumíte, první věc, co je – koukněte se na podmínky povinných vlastních bodů – má to každá firma. A kdo vám řekne, že ne, tak vám lže. Vždy musíte splnit své vlastní body – svůj nákup. Každá firma to má jinak, jinde stačí objednávka za 700Kč, jinde za 4500Kč měsíčně… to právě vždy lze vyčíst z marketingového plánu. 

Druhá věc, která je důležitá, je se podívat na provizní systém hned od začátku. Co můžete vlastně získat hned od začátku. Hodně se v tomto firmy liší. 

Některé mají ze začátku provizi 3% , jiné i 20% . Což je už velký rozdíl pak ve výsledném výdělku. Nemyslíte?  Potom, pokud má nízké procento, tak je nutný velký obrat a tedy ve finále je nutné i prodávat produkty. 

Třetí věc je též důležitá. Podívat se na bodové ohodnocení produktů a celkově taky jaký sortiment se nabízí. Pokud vám nevadí prodej, je to fajn, ale třeba hodně maminek prodej nechce dělat. Já osobně jej také nedělám. Proto jsem si vybírala firmy MLM se sortimentem spotřebním. Zboží, které potřebuji domů koupit a které tak i tak jsem kupovala a kupovat musím. Tím máte vyhráno.

Díky marketingovému plánu si můžete i průměrně propočítat, jakou provizi by jste získaly. Průměrně plus mínus. 

4 názory na “Jaké MLM si vybrat??? Je to složitá otázka”

  1. Dobrý den, mohla bych Vas požádat o názor na firmu Global? Vyrojilo se teď kolem mne spoustu nabídek. Zní to všechno zajimave. Nechci ale naletet. Můžete prosím objektivně poradit, zda má smysl se tím zabývat? Předem děkuji. S pozdravem Veronika

    1. Dobrý den. Pokud máte na mysli firmu Global3000. Tak mám osobní zkušenost a firma je dobrá. Chápu, že každému sedí něco jiného ale já osobně jsem pro tuhle firmu.
      Hezký den Tereza

      1. Dobrý den, zrovna s firmou Global 3000 znám spoustu lidí, co po 3 letech vydělávají třeba jen 2 tisíce. Což je špatně.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *